Myslela si, že ide k bežnému kaderníkovi. Nikde inde nič také nezažila

vlasy
vlasy youtube.com

Skutočného umelca môžeme stretnúť všade, aj v kaderníctve. Jedným z nich je Mounir z Libanonu. Tento kaderník miluje experimentovanie a nikto neopustí jeho salón nešťastný.

To, čo robí, je skutočné umenie! Niekto si môže myslieť, že vlasy milujú len ženy, ale nič nemôže byť vzdialenejšie pravde. Mounir si nedokáže predstaviť, že by mal inú prácu, je to jeho vášeň.

Vďaka svojim experimentom a nekonvenčným metódam sa stal veľmi obľúbeným a zbožňovaným všetkými, ktorí chcú urobiť na svojej hlave nový účes. Sleduje ho 5,7 milióna ľudí z celého sveta. Všetci sú zvedaví, čo urobí Mounir s vlasmi svojich klientov. Slávu si určite vydobyl vďaka tomu, že nie je ako ostatní kaderníci. Muž robí všetko, aby sa pri farbení vlasov dostali do správneho odtieňa.

Vzdáva sa vzorov a namiesto toho, aby vykonával službu, vytvára umenie. S ním sa farbenie vlasov stane jedinečným zážitkom. Tomuto kaderníkovi možno zablahoželať k tvorivosti a odvahe. Keby každý vykonával svoje služby tak, ako on, na svete by neboli žiadni nespokojní zákazníci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk