Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Láska, vzťahy, dvaja, pár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
24. mája 2018 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA

Myslí to s vami vážne? 6 znakov, podľa ktorých zistíte, že ste preň večná milenka

Začali ste si so zadaným? Sľubuje vám, že sa rozvedie? Poznáme šesť znakov, ktoré vám prezradia, že budete do konca života preň druhou.

Po svete chodí mnoho slobodných alebo rozvedených ľudí túžiacich po hodnotnom partnerskom živote. Napriek tomu si stále začíname so ženáčmi či inak zadanými. Alebo s tými, ktorí nemajú svoje citové puto s bývalými partnerkami ukončené a ďalej sa s nimi z nejakých dôvodov stretávajú. Ak si začnete s niekým, kto svoj vzťah nedokázal ešte uzavrieť, čaká vás v živote veľa problémov, ktoré zo začiatku nemusíte vôbec vidieť. Podľa čoho však spoznať, že ten druhý to s vami nemyslí vážne, chce zostať naďalej zadaný a vy skončíte ako večná milenka márne čakajúca, kým prvá uvoľní miesto?

1. S bývalkou alebo ešte stále so súčasnou partnerkou sa z rôznych dôvodov naďalej stýka (prespáva u nej, chodí s ňou na kávu, obedy alebo večere, trávia spolu výlety či dovolenky, stále spolu spávajú…). No nepočíta sa sem vyzdvihovanie i vracanie detí či podieľanie sa na výchove, pretože rodičovstvo s láskou nekončí.

2. Peniaze dáva bývalej partnerke aj napriek tomu, že sa o neho staráte vy, a vám tvrdí, že keby dal peniaze vám, jej by došlo, že niečo nie je v poriadku.

3. Vianoce trávi so svojimi deťmi (a samozrejme so svojou manželkou), pretože im nechce ublížiť.

4. Neukazuje sa s vami na verejnosti, aby ho nikto nevidel a nemal kvôli tomu problémy, takže budete väčšinu času s ním tráviť doma.

5. Keď ho požiadate, aby sa rozviedol, začne sa vyhovárať a hľadať dôvody, prečo sa zatiaľ rozviesť nechce (jeho matke by rozvod zlomil srdce, jeho žena je chorá, slabá či všeličo iné a samozrejme nechce jej ublížiť, jeho deti by strašne trpeli, manželka by sa psychicky zrútila…). Takto sa to môže naťahovať a vy zistíte, že ste napríklad desať rokov s ním strácali čas.

6. Bývalá partnerka môže do vášho vzťahu nepríjemne zasahovať a váš drahý to dovolí bez toho, aby jasne dal najavo, že si to neželá.

Pamätajte, že človek, ktorý má záväzky niekde inde, nebude nikdy naplno žiť len pre vás. Vždy bude rozdeľovať lásku medzi vás a tú druhú. Ide len o to, ktorá z vás bude na druhom mieste. Ak váš priateľ spĺňa aspoň jeden z vyššie uvedených bodov, vážte si samu seba a takýto vzťah čím skôr ukončite.

Odporúčané

K téme

Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži 10 stratégií, ako dostať chlapa do chomúta

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.