Na Justina Biebera vydali zatykač! Čo zase vyviedol?

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP

Sudca nariadil „okamžité zatknutie“ 21-ročného interpreta aj jeho dvoch bodyguardov Huga Alcidesa Hesnyho a Terrencea Rechea Smallsa.

Argentínsky sudca Alberto Julio Banos vydal v piatok zatykač na kanadského speváka Justina Biebera v kauze údajného napadnutia fotografa z roku 2013. Sudca nariadil „okamžité zatknutie“ 21-ročného interpreta aj jeho dvoch bodyguardov Huga Alcidesa Hesnyho a Terrencea Rechea Smallsa.

Čítajte aj: Bieber je za mrežami, stal sa účastníkom nehody

K spomínanému incidentu malo dôjsť v novembri 2013 v Buenos Aires. Fotograf Diego Pesoa tvrdí, že Bieber prikázal ochranke, aby ho napadla, keď sa snažil interpreta odfotiť, ako odchádza z nočného klubu INK. Spevák sa však nedostavil pred súd, aby sa k obvineniu vyjadril. V prípade uznania viny mu hrozí trest odňatia slobody od jedného mesiaca do šiestich rokov.

Justin Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011) a Believe (2012). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako Baby (feat. Ludacris) či Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu BRIT Award, jedenásť Billboard Music Awards, sedem American Music Awards či pätnásť Teen Choice Awards.

Informácie pochádzajú z agentúry AP a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk