Na Slovak Food Festivale sa predstavia aj foodblogeri

Slovak Food Festival
SITA/Jozef Jakubčo

Návštevníci a návštevníčky sa môžu tešiť na blogerov Lenku Mančíkovú, Zuzanu Frešo a Petra Šišku, ktorí počas festivalu predstavia svoje zdravé pečenie.

Počas šiesteho ročníka Slovak Food Festivalu, ktorý sa uskutoční od 21. do 24. mája v exteriéroch Bratislavského hradu, sa predstavia aj foodblogeri. Ako pre agentúru SITA povedala riaditeľka festivalu Martina Luknárová, témou aktuálneho ročníka festivalu je „hravo-zdravo“.

Návštevníci a návštevníčky sa môžu tešiť na blogerov Lenku Mančíkovú, Zuzanu Frešo a Petra Šišku, ktorí počas festivalu predstavia svoje zdravé pečenie. Kým Peter Šiška, známy ako Kuchár Pepe, vystúpi na podujatí 22. mája, Lenka Mančíková priblíži svoje „koláče bez práce“ o deň neskôr. Blogerka Zuzana Frešo sa napokon predstaví 24. mája. V rovnaký deň sa uskutoční aj spoločná exhibícia spomínaných foodblogerov.

Čítajte aj: Slovak Food Festival s novou energiou

Na Slovak Food Festivale sa predstaví i Poláková a Ihnačák

Festival odštartuje Štvrtkovým večerom vína. Počas nasledujúcich troch dní sa návštevníkom a návštevníčkam predstaví viac ako 50 vystavovateľov z oblasti gastronómie. Podujatie privíta aj Adrianu Polákovú a Marcela Ihnačáka, ktorí ponúknu kuchársku šou a autogramiádu kuchárskych kníh obchodného reťazca, ktorého sú tvárami.

Nebude chýbať ani tradičná súťaž slovenských médií

V sobotu 23. mája sa bude konať tradičná súťaž vo varení predstaviteľov slovenských médií. Na festivale nebude chýbať ani Vojto Artz, ktorý je jeho odborný garant. V nedeľu 24. mája si so slovenským šéfkuchárom budú môcť štyri dvojice vyskúšať navariť obed. Organizátori nezabudli ani na deti, pre ktoré pripravili detský kútik. Do programu zaradili aj rôzne súťaže, hry či ochutnávky.

Dúfame, že bude skvelé počasie a že prekonáme hranicu 25-tisíc návštevníkov. To je náš sen,“ priblížila Martina Luknárová očakávania aktuálneho ročníka.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk