Najkrajšie telá českého a slovenského modelingu sa odhalili

Najkrajšie telá českého a slovenského modelingu sa odhalili
Najkrajšie telá českého a slovenského modelingu sa odhalili Geometria.tv - Elisaveta Korotkova

Nádherné modelky, modeli s dokonalo vypracovanými telami, VIP hostia, luxusné drinky a exkluzívne fashion shows. To všetko mohli zažiť tí, ktorí počas valentínskej noci z piatka na sobotu zavítali do momentálne najpopulárnejšieho pražského klubu do Fashion Club Prague.

Vo Fashion Club Prague bolo počas valentínskej noci naozaj horúco. Česko-slovenská verzia svetoznámej televíznej stanice FashionTV tam totiž zorganizovala Fashion Valentine´s Party. Približne 500 hostí sa zabávalo v štýle fashion do skorých ranných hodín a nielen to.

Sexy bielizeň La Perla predviedli najkrajšie telá

V českej premiére sa predstavila talianska módna značka Twin-set Simona Barbieri a špeciálne pre tento event priviezli z Talianska najnovšiu kolekciu luxusnej spodnej bielizne La Perla. Talianska značka Twin-set má svoju nádhernú predajňu v bratislavskej Eurovei a už túto jar sa chystá aj do Prahy. Počas Fashion Valentine´s Party predstavila svoju aktuálnu kolekciu jar/leto 2015 a musíme skonštatovať, že ide o kolekciu veľmi vydarenú, ktorá poteší všetky romantické duše. Dramatickú a samozrejme sexy bielizeň La Perla predviedli najkrajšie telá českého a slovenského modelingu, ktoré sa do nimi predvádzaných outfittov okamžite zamilovali. „Šaty, ktoré predvádzam ako prvé, si stopercentne kupujem. Sú úžasné,“ s nadšením vysvetľovala moderátorka FashionTV czech&slovak Maja Zelinová. Okrem nej sa na móle vo Fashion Clube objavili aj Česká Miss World 2011 Denisa Domanská, I.vicemiss Slovensko 2013 Nikoleta Duchoňová a prekrásna I.vicemiss Českej republiky, Miss Body a Face of the Year 2011 Lucie Smatanová. Prekvapením módnej show La Perla boli Mr.Manhut 2014 alebo najkrajší muž Slovenska Adam Bardy a brazílsky model Junior Humberto, ktorého si na svoju charitatívnu módnu show osobne vybrala topmodelka Naomi Campbell.

Ponuka luxusných značkových hodiniek

Počas večera si hostia mohli užiť late night shopping butiku Time of Scandinavia, ktorý ponúka luxusné zberateľské kúsky hodiniek značiek Lars Larsen, Bruvik, Jaco Jensen, Jet Set, Danish Design a Royal London. Hodinky Bruvik sa môžu dokonca popýšiť nomináciou na prestížne ocenenie Hodinky roka. Ich dizajn je inšpirovaný prírodou a kolekcia Fjord výnimočná vodou z fjordu Akrafjorden ukrytou pod sklíčkom na spodnej časti ciferníku.

Fashion Valentine´s Party bola aj o hľadaní dámy s najkrajšími perami. O jej víťazke rozhodli national make-up artistka Lancome Paris Lucia Gibodová, majiteľka Brandeis clinic Anna Brandejs a generálna riaditeľka FashionTV czech&slovak Gabriela Drobová.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk