Najväčšia konferencia pre ženy slávi 6.výročie

Img_7557.jpg

( DJ/PR )19 spíkrov v troch sálach, viac ako desiatka predajcov, koučing, poradenstvo, večer plný zábavy a príjemnej muziky.

Bolo to presne pred šiestimi rokmi, keď Marcele a Saši skrsla myšlienka usporiadania konferencie zaujímavej a príťažlivej pre všetky ženy. Netrvalo dlho a prvý ročník otvoril brány všetkým ženám, ktoré mali chuť dozvedieť sa niečo nové, motivovať sa k zmene, povymieňať si skúsenosti či zmeniť svoj život od základov.

Podujatie sa rýchlo stalo míľnikom v kalendároch mnohých žien. Počas šiestich rokov si konferenciu pozrelo naživo vyše 4000 žien a od minulého roka sa koná už aj v Prahe a Košiciach.

Keď nám pôvodný nápad skrsol v hlave, nikdy ani vo sne by ma nenapadlo že to bude raz najväčšia aj najnavštevovanejšia ženská konferencia na Slovensku,” hovorí jedna zo zakladateliek Saša Pevalová.

Každá z nás má v živote dobré momenty aj zlé. Táto konferencia je špecifická v tom, že umožňuje ženám byť autentickými, samými sebou. Nemusia sa na nič hrať a počas konferencie sa môžu podeliť s odborníkmi a s účastníčkami o svoje skúsenosti bez toho, aby ich niekto súdil,” doplnila druhá zo zakladateliek Marcela Reisz.

Ambasádorkou podujatia je celých 5 rokov Adela Vinczeová, ktorá každoročne v rámci svojej šou hostí zaujímavých ľudí z oblasti kultúry. Toho roku to bude napríklad motivátor Jaroslav Dušek a spevák Tomáš Klus.

V sobotu 6. apríla odštartuje šiesty ročník najväčšej konferencie pre ženy, Umenie byť ženou Bratislava 2019.bohatom programe svedčí aj fakt, že mesiac pred podujatím bol z kapacitných dôvodov zastavený predaj vstupeniek. 

Mená akoMarián Jelínek, kouč Jaromíra Jágra, herečka Vlastina Kounická Svátková, Aleš Bednářik, Veronika Hurdová, Gabika Revická, Dušan Plichta, jogínka a koučka Nina Menkynová a mnohí ďalší sú bezpochyby lákadlom pre ženy rôznych záujmov.  

Počas dňa si účastníčky môžu vychutnať niekoľko prednášok so zaujímavými a úspešnými ženami. Ako Anita Kardum, Miriam Šramová, Lívia Pastoreková, Martina Mošková,  Dana Sofia Šlancarová a mnohé ďalšie. Súčasťou programu bude aj koučing, a poradenstvo pre budúce mamičky so slovenskými dulami.

Košická konferencia Umenie byť ženou sa bude konať 13. októbra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk