NESCAFÉ DOLCE GUSTO pre mladých a nekonvenčných

Kávovar Nescafé Dolce Gusto
Nescafé

Značka NESCAFÉ DOLCE GUSTO je symbolom kvalitnej kávy a dizajnu.

V týchto dňoch prináša na slovenský trh v poradí už 4. model kávovaru pod názvom MiniMe určený pre mladých, aktívnych ľudí. Všetky kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO vynikajú výstupným tlakom čerpadla 15 barov, ktorý zaručuje prípravu kvalitného espressa už za 15 sekúnd. Tlak je porovnateľný s profesionálnymi kávovarmi. Súčasná široká ponuka 32 druhov nielen teplých ale aj studených nápojov (espresso, latte nápoje, čokolády, čaje) je bezkonkurenčná.

NESCAFÉ DOLCE GUSTO prináša pre mladých aktívnych a dravých ľudí, ktorí sa radi stretávajú so svojimi priateľmi, novinku. Kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO MiniMe spĺňa všetky požiadavky mladej rodiny. Je kompaktný a svojou mini veľkosťou s nadštandardným výkonom si ľahko nájde miesto v akejkoľvek malej kuchyni.

NESCAFÉ DOLCE GUSTO MiniMe má automatický systém ovládania, ktorý sám zastaví tok vody cez kapsulu pripravovanej kávy. Odporúčané množstvo vody je uvedené na každej kapsule, rovnako ako na každej škatuľke s kapsulami. Pri studených nápojoch je špeciálne zdôraznená studená príprava (bez použitia teplej vody). Tento systém prípravy studených nápojov je výnimočný a ako prvý ho na trh priniesli kávovary značky NESCAFÉ DOLCE GUSTO.

Viac informácií nájdete na adrese www.dolce-gusto.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk