Nestville Open Fest 2019 chystá párty ako na Ibize, na Slovensko mieria aj vychýrení DJ-i

Dj nestville open fest 2019 2.jpg
Nestville Open Fest 2019

V dedinke Hniezdne sa už po ôsmykrát chystá veľkolepé otvorenie leta, aké nemá v našich končinách obdoby. Organizátori  Nestville Open Festu pripravili návštevníkom festivalu skutočne  bohatý program, ktorý poteší celé rodiny. Na Slovensku bude horúco ako na Ibize!

Horúca párty ako na Ibize či vystúpenie nezabudnuteľného  idolu 80-tych rokov naživo – Samanthy Fox. A to zďaleka nie je všetko. Dvojdňový multižánrový festival, ktorý sa už po ôsmykrát koná v obci Hniezdne v areáli Nestville Parku v dňoch 28. – 29. júna 2019, pripravuje opäť pre svojich návštevníkov veľkolepé otvorenie letnej sezóny.

Nestville Ibiza Party na Slovensku

Malebná dedinka pri Starej Ľubovni sa po predchádzajúcich úspešných ročníkoch, kde návštevníci zažili nespútanú Oldies párty Vlna a diskotéku Európy 2, zmení tentoraz na pravú Ibiza párty. Nebudú chýbať ani palmy, piesok, gogo tanečnice, či laserová show…. Skutočnú atmosféru vychýrených exotických diskoték prídu navodiť aj DJ-i,  ktorí hrávajú priamo na Ibize – Ray Paeron , DJ Milana, DJ Borra, ale aj ďalší známi „jazdci na platniach“.

Nestville open fest 2019 1.jpg

Ray Paeron  je techhouseovy dj z Bratislavy a tvorca youtubeovej relácie CUBEtv i radioshow CUBE na rádiu VIVA. Pôsobí  od roku 2009 a vydáva pod značkou Explicit Codec v New Yorku a Opium Muzik v Neaopole. Ray Paeron odohral svoje sety na Ibize, Hong Kongu , Beirute, Maledivách či v New Yorku.

Júlia známa pod menom DJ Milana je sexy, ambiciózna a nezávislá Ukrajinka, ktorej jedinečný štýl si získal nadšencov po celom svete . Jej žánrom je tanečná a elektronická hudba. Kde je DJ Milana, tam to bude vrieť. Aj keď v roku 2007 svoju kariéru odštartovala ako herečka a neskôr ako profesionálna modelka, už vo veku 8 rokov  začala praktizovať všetky druhy tanca – od latino až po hip hop. Ako tínedžerka sa mladá ukrajinská dievčina stretla s DJ Viniloffom, s ktorým vytvorila veľmi úspešný projekt „Quattro Hand’s Stuff“. Toto DJ Milane otvorilo brány hudobnej kariéry a inšpirovalo ju k tomu, aby sa stala nezávislou DJ-kou. Veľmi rýchlo sa stala jednou z najpopulárnejších ženských DJ na Ukrajine a v Rusku. Na jej vystúpeniach nechýbajú exotické zvieratá, ohňová show, tanec a farebné sexy oblečenie, ktoré si Milana šije sama.

DJ Borra je pôvodom zo Srbska. Má veľké skúsenosti v hudobnom priemysle.  DJingu sa venuje dlhé roky. DJ Borra hral v mnohých kluboch a  festivaloch po boku veľkých svetových mien, akými sú John Digweed,  Kolsch, Moobootica, Sander Van Doorn, Da Fresh, Oxia, Rank 1, Judge Jules  a ďalší  …. Svoju dlhoročnú skúsenosť a skvelý hudobný vkus využíva na tvorbu  setov,  ktoré charakterizuje originálny a energicky sound mix deep, etno , progressive a housu.

Nof ibiza party.jpg

Djská česko-slovenská dvojica NUFF & LEKNO pôsobiaca a žijúca na IBIZE prinesie na Slovensko svoj špecifický štýl. NUFF & LEKNO stoja za značkou ALLERGEN, ktorú možno počuť na Ibiza GLOBAL rádiu, no momentálne je to rezidentná radioshow na vlnách Mambo radia. Party ALLERGEN bola niekoľko rokov po sebe považovaná  za jednu z najvychýrenejších  a najvyhľadávanejších nocí v klube HUSH na Ibize.

Bohatý program pre všetkých

Okrem Samanthy Fox sa o vynikajúcu atmosféru postarajú headlineri ako Richard Müller, Sima Martausová, Gladiátor, Peter Cmorik, Kristína, SIMA, NoControl, Rusín Čendeš Orchestra, OASIS Tribute, či Akustika. To, že o zábavu bude naozaj postarané, prezrádza aj  účasť trojice uletených hudobníkov s názvom S Hudbou Vesmírnou, ktorí sa preslávili ako moderátori populárnej folklórnej show Zem spieva.

Organizátori tohto jedinečného podujatia mysleli samozrejme aj na deti. V detskom hangári je prichystaných počas celého festivalu množstvo pútavých atrakcií, ako napríklad bublinové či balónové show, divadielka, kino a veľa animačných aktivít. Nestville Open Fest si nenechajú ujsť ani tento ročník známi Oteckovia, ktorí našich najmenších prenesú do sveta Dobšinského rozprávok. Deti sa môžu tešiť tiež na Mira Jaroša a jeho obľúbené kúsky.

Na Nestville Open Feste 2019 sa budú realizovať aj tento rok rôzne súťaže atraktívne nielen pre deti, ale i pre dospelých, takže nudiť sa nikto určite nebude.

Návštevníci festivalu môžu zažiť na vlastnej koži  tiež Nestville Rodeo Show na koňoch, v rámci ktorej

budú prebiehať nasledujúce disciplíny:

  • Gate race
  • Team Penning
  • Keyhole Race
  • Trailer Loading
  • Barrel race
  • Ranch Sorting

V areáli Nestville Parku si prídu na svoje aj tí, ktorí milujú lahodnú čokoládu a návšteva  čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate bude určite pre nich tým pravým orechovým.

Okrem uvedenej kultúrno-zábavnej nálože organizátori prichystali pre návštevníkov festivalu Nestville Open Fest 2019 aj ďalšie prekvapenia a novinky, ktoré prezradia už čoskoro.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk