Nicki Minaj trápi rozhodnutie ísť na potrat

Nicki Minaj prichádza na MTV Movie Awards 2014
Nicki Minaj prichádza na MTV Movie Awards 2014 SITA/AP

Rapperka, ktorá otehotnela ako tínedžerka, tvrdí, že v tom čase nebola pripravená stať sa matkou.

Americká rapperka Nicki Minaj, ktorá ako tínedžerka podstúpila umelé prerušenie tehotenstva, tvrdí, že toto rozhodnutie ju sužuje celý život. Tridsaťdvaročná interpretka to povedala v rozhovore pre americký dvojtýždenník Rolling Stone.

Minaj podľa vlastných slov otehotnela v čase, keď študovala na prestížnej strednej umeleckej škole LaGuardia. Randila vtedy s istým starším mužom, ktorý pochádzal z Queensu. Keď zistila, že čaká dieťa, myslela si vraj, že zomrie. „Bola som v puberte. Bola to tá najhoršia vec, akou som si prešla,“ vyznala sa umelkyňa, ktorá v tom čase nevedela nájsť iné riešenie, ako ísť na potrat. Toto rozhodnutie ju však podľa vlastných slov prenasleduje celý život. „Protirečila by som si, ak by som povedala, že nesúhlasím s právom ženy na výber, či ísť na potrat alebo nie. Nebola som pripravená. Nemala som tomu dieťaťu čo ponúknuť,“ uzavrela rapperka.

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala hudobnú kariéru v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over. Neskôr podpísala zmluvu s vydavateľstvom Young Money Entertainment. Debutový album Pink Friday vydala v novembri 2010 a v USA aj vo Veľkej Británii získal platinu.

Pochádzajú z neho single ako Moment 4 Life (feat. Drake), Super Bass alebo Fly (feat. Rihanna). Druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships, vydala v roku 2012. Tento rok v decembri fanúšikom a fanúšičkám predstavila nahrávku The Pinkprint. Svoj hlas prepožičala Steffie v animovanej snímke Doba ľadová: Zem v pohybe (2012) a tento rok sa objavila v romantickej komédii Jedna za všetky.

Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk