Nina Dobrev neuznáva sex na jednu noc

Nina Dobrev
Nina Dobrev SITA/AP

Herečka tiež prezradila, že nemá rada mužov, ktorí sa pozerajú do zrkadla viac ako ona.Kanadská herečka Nina Dobrev vyhlásila, že ju vôbec neláka sex na jednu noc. Človeka, ktorému dovolí intímne sa s ňou zblížiť, totiž musí najprv poznať.

Buď máte chémiu alebo nie, ale na mužoch ma z veľkej časti priťahuje ich myseľ a talent. Tieto veci musím poznať predtým, ako začnem niekoho chcieť. Nie som dievča na jednu noc, uprednostňujem vzťahy,“ uviedla v rozhovore pre magazín Cosmopolitan.

V mnohých veciach som pokroková, v ďalších zas staromódna. Mám rada, keď muži podržia otvorené dvere a sú milí a všímaví. Upravený elegantný muž v obleku je veľmi príťažlivý, ale páčia sa mi aj takí, ktorí vyzerajú akoby práve vstali, majú strnisko, sú nenútení a príliš sa nesnažia, no aj tak sú sexi. Ak sa muž pozerá do zrkadla viac ako ja, tak je to problém!“ prezradila.

Dvadsaťštyriročná rodáčka z bulharskej Sofie Nina Dobrev je známa predovšetkým zo seriálu Upírske denníky (2009), kde stvárňuje Elenu Gilbert aj Katherine Pierce.

Ukázala sa napríklad aj v snímkach Chloe (2009) alebo Charlieho malé tajomstvá (2012). Zviditeľnila sa tiež trojročným vzťahom s kolegom z Upírskych denníkov Ianom Somerhalderom, no tento rok sa rozišli.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk