Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mila Kunis a Ashton Kutcher
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Mila Kunis a Ashton Kutcher SITA/AP
1. januára 2015 ŠoubizHviezdne novinky od SITASITA

Nové prírastky slávnych ľudí v roku 2014

V roku 2014 privítalo novorodeniatka aj množstvo svetoznámych osobností. Patria medzi ne napríklad Gwen Stefani, Drew Barrymore, Kelly Clarkson, Christina Ricci, Christina Aguilera, Scarlett Johansson, Kelly Rowland, Mila Kunis a Ashton Kutcher, Simon Cowell, Chris Hemsworth, Bruce Willis, Robbie Williams, Robert Downey Jr., Stevie Wonder či švédska princezná Madeleine a jej manžel Christopher O’Neill.

Americká herečka Laura Linney porodila 8. januára syna, ktorému spolu s manželom, obchodníkom s nehnuteľnosťami Marcom Schauerom, dali meno Bennett Armistead Schauer.

9. januára sa stali rodičmi kanadský herec Devon Sawa, známy zo seriálu Nikita (2010), a jeho manželka Dawni.

17. januára sa narodila Mia Tindall, ktorej rodičmi sú druhá najstaršia vnučka britskej kráľovnej Alžbety II. Zara Tindall a jej manžel, hráč rugby Mike Tindall.

Trojnásobným otcom sa stal americký herec James Van Der Beek. Jeho manželka Kimberly Brook mu 25. januára porodila dcérku Annabel Leah. K dcére Olivii a synovi Joshuovi tak pribudlo do rodiny druhé dievčatko.

30. januára sa dvojnásobným otcom stal americký herec Owen Wilson. Hercovho druhého syna priviedla na svet jeho bývalá osobná trénerka Caroline Lindqvist.

2. februára privítali na svete svoju prvú dcéru Alenu Rose americký hudobník a herec Kevin Jonas a jeho manželka Danielle.

Kelly ClarksonSITA/AP

Austrálskej herečke Melisse George sa 6. februára narodil syn Raphaël. Otcom dieťaťa je herečkin partner, francúzsky podnikateľ Jean-David Blanc.

Matkou sa stala aj írska speváčka Nadine Coyle, známa z už nefungujúcej anglicko-írskej dievčenskej formácie Girls Aloud. Narodenie prvej dcéry Anaíye Bell oznámila 10. februára prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Presný dátum narodenia dcéry, ktorú má s priateľom Jasonom Bellom, však neprezradila.

12. februára sa narodil Bodhi Ransom Green, ktorého rodičmi sú americká herečka Megan Fox a jej manžel Brian Austin Green. Ide o druhé dieťa páru, ktorý vychováva chlapčeka Noaha.

Americká televízna celebrita Vanessa Simmons priviedla 13. februára na svet dcéru Avu Mariu Jean. Otcom dieťaťa je jej priateľ Mike Wayans, syn amerického komika Damona Wayansa.

14. februára sa stal otcom britský hudobný magnát Simon Cowell. Jeho priateľka Lauren Silverman mu v New Yorku porodila syna, ktorému dali meno Eric podľa Cowellovho otca.

V rovnaký deň sa narodila dcéra aj americkému hercovi a dídžejovi Dannymu Mastersonovi a jeho kolegyni, modelke a speváčke Bijou Phillips. Rodičia nazvali dievčatko Fianna Francis Masterson.

Americký herec Jason Biggs, známy najmä zo série komédií Prci, prci, prcičky (1999, 2001, 2003, 2012) a jeho manželka Jenny Mollen privítali na svete 15. februára syna, ktorému dali meno Sid.

Anglická herečka Emily Blunt sa stala matkou 16. februára. Rodáčka z Londýna porodila svojmu manželovi, americkému hercovi Johnovi Krasinskému dcéru, ktorej dali meno Hazel.

Emily Blunt a John Krasinski na premiére filmu Into The Woods
Emily Blunt a John Krasinski na premiére filmu Into The WoodsSITA/AP

17. februára sa austrálskej herečke Terese Palmer a jej manželovi, americkému hercovi a režisérovi Markovi Webberovi narodil syn Bodhi Rain Palmer.

20. februára privítali na svete dcéru švédska princezná Madeleine a jej manžel Christopher O’Neill. Princezná Leonor, vojvodkyňa z Götlandu, je piata v poradí následníctva na švédsky trón.

Americkej speváčke a frontmanke kapely No Doubt Gwen Stefani s manželom Gavinom Rossdaleom sa 28. februára narodil tretí syn, ktorého nazvali Apollo Bowie Flynn.

Vo februári privítali na svete dieťa aj americký herec Josh Holloway a jeho manželka Yessica. K dcére Jave Kumale pribudol syn Hunter Lee Holloway.

3. marca sa mamou prvého syna stala britská herečka Thandie Newton, známa napríklad z filmu Mission: Impossible II (2000). Booker Jombe Parker prišiel na svet v pondelok 3. marca.

Austrálskemu hercovi Chrisovi Hemsworthovi a jeho manželke, španielskej herečke a modelke Else Pataky sa 21. marca narodili dvojčatá. Synom dali rodičia mená Tristan a Sasha.

Elsa Pataky a Chris HemsworthSITA/AP

11. marca sa stal trojnásobným otcom Isaac Hanson, najstarší člen súrodeneckej skupiny Hanson. Spevákovi porodila jeho manželka Nikki dcéru, ktorej dali meno Nina Odette. Isaac s manželkou majú okrem toho dvoch synov – Clarka Everetta a Jamesa Monroea.

Prvý potomok amerického herca Granta Showa, ktorý je známy najmä ako Jake Hanson zo seriálu Melrose Place (1992 – 1999) prišiel na svet 25. marca. Dcéru Eloise McCue mu porodila manželka, herečka Katherine LaNasa.

Koncom marca privítala na svet syna americká speváčka a klaviristka Regina Spektor. Otcom dieťaťa je hudobníčkin manžel, člen kapely Only Son, Jack Dishel.

Piate dieťa britskej speváčky Kerry Katona sa narodilo 4. apríla. Dcéra Dylan-Jorge Rose je však prvým potomkom členky skupiny Atomic Kitten a jej manžela, bývalého hráča rugby Georgea Kaya.

7. apríla prišla na svet dcéra amerického herca Davida Krumholtza. Rodák z newyorskej štvrte Queens a jeho manželka, herečka Vanessa Britting, dali dievčatku meno Pemma Mae.

V rovnaký deň sa šesťnásobným otcom stal americký tanečník, rapper, herec a model Kevin Federline. Jeho manželka Victoria Prince mu porodila druhé dieťa, dcérku Peyton Marie.

11. apríla sa narodil druhý potomok kanadskému hercovi Mikeovi Myersovi a jeho manželke Kelly Tisdale. Dievčatko rodičia pomenovali Sunday Molly.

Prvé dieťa amerického herca Justina Barthu, ktorý je známy napríklad ako Doug Billings z trilógie Vo štvorici po opici (2009, 2011, 2013), sa narodilo 13. apríla. Dcéru Asu Charlotte priviedla na svet jeho manželka, osobná trénerka Lia Smith.

Britský herec Idris Elba privítal 17. apríla na svete syna Winstona. Matkou potomka je hercova priateľka Naiyana Garth.

20. apríla sa narodil syn americkej herečke a modelke Olivii Wilde a hercovi Jasonovi Sudeikisovi. Bábätko dostalo meno Otis Alexander.

Rodičmi sa stali aj americká herečka Kerry Washington a jej manžel, bývalý hráč amerického futbalu Nnamdi Asomugha. Rodáčka z newyorského Bronxu priviedla 21. apríla na svet dcéru, ktorej dali meno Isabelle Amarachi.

Americká herečka Drew Barrymore porodila druhú dcéru 22. apríla. Otcom novorodeniatka, ktoré dostalo meno Frankie Barrymore Kopelman, je herečkin manžel Will Kopelman.

 na premiéru filmu Blended v LA
Drew Barrymore a Adam SandlerSITA/AP

Dvojnásobným otcom sa 23. apríla stal americký herec Simon Helberg, známy najmä ako Howard Wolowitz zo seriálu Teória veľkého tresku (2007), ktorému manželka a kolegyňa Jocelyn Towne porodila syna Wildera Townea Helberga.

28. apríla privítal na svete syna americký herec David Arquette. Matkou chlapčeka, ktorý dostal meno Charlie West, je hercova priateľka Christina McLarty.

Štvornásobnou matkou sa stala ruská modelka a príležitostná herečka Natalia Vodianova. Otcom syna Maxima, ktorý sa narodil 2. mája, je podnikateľ Antoine Arnault.

Piateho potomka privítal na svete americký herec Bruce Willis. Dcéru Evelyn Penn porodila jeho manželka, herečka a modelka Emma Heming-Willis 5. mája.

V rovnaký deň sa narodil syn americkému hudobníkovi Zacovi Brownovi. S manželkou Shelly dali chlapčekovi meno Alexander Frost Brown.

7. mája prišiel na svet Jaxon Wyatt Cutler, syn americkej herečky Kristin Cavallari. Otcom dieťaťa je herečkin manžel, hráč amerického futbalu Jay Cutler, s ktorým má už syna Camdena Jacka.

V polovici mája sa pradedom stal Mick Jagger, líder britskej kapely The Rolling Stones. Jeho vnučka Assisi priviedla na svet dcéru, ktorej otcom je jej priateľ Alex Key. Assisi je dieťaťom Jaggerovej dcéry Jade, ktorá 11. júna priviedla na svet syna Raya Emmanuela Fillaryho.

19. mája porodila syna americká r’n’b speváčka Ciara. Otcom dieťaťa je rapper Future. Dvojica dala potomkovi meno Future Zahir Wilburn.

Druhé dieťa americkej herečky Jenny Fischer, známej predovšetkým zo seriálu The Office (2005 – 2013) a jej manžela, scenáristu Leeho Kirka, sa narodilo 25. mája. Rodičia dali dievčatku meno Harper Marie Kirk.

29. mája prišiel na svet prvý spoločný potomok americkej herečky Ginnifer Goodwin a jej manžela a kolegu Josha Dallasa. Rodičia dali synovi meno Oliver.

Americká rapperka Lil’ Kim sa stala matkou 9. júna. Rodáčka z newyorského Brooklynu porodila dcéru, ktorú pomenovala Royal Reign.

12. júna privítali na svete dcéru River Rose Blackstock americká speváčka Kelly Clarkson a jej manžel Brandon Blackstock.

16. júna sa synovi amerického miliardára Donalda Trumpa, Donaldovi Trumpovi Jr., a jeho manželke Vanesse narodila dcéra Chloe Sophia. Ide už o ich piate dieťa.

Americký herec Wes Bentley a jeho manželka Jacqui Swedberg v júni privítali na svete dievčatko menom Brooklyn.

2. júla sa narodil Lucian Augustus Coppola Cage, ktorého rodičmi sú syn amerického herca Nicolasa Cagea, Weston, a jeho manželka Danielle.

Americký herec Scott Caan, známy najmä ako detektív Danny „Danno“ Williams z nového spracovania kriminálneho seriálu Hawaii 5.0 (2010), sa stal otcom 9. júla. Jeho priateľka Kacy Byxbee mu priviedla na svet dcéru Josie James Caan.

Prvé spoločné dieťa, dievčatko, sa 10. júla narodilo americkému moderátorovi a komikovi Jimmymu Kimmelovi a jeho druhej manželke Molly McNearney. Rodičia dali dieťaťu meno Jane.

Šesťnásobným otcom sa 22. júla stal americký herec Kelsey Grammer. Predstaviteľ Frasiera Cranea zo seriálu Frasier (1993 – 2004) a jeho štvrtá manželka Kayte Walsh privítali na svete syna Kelseyho Gabriela Eliasa.

28. júla prišiel na svet Jack Lion Hartzler, ktorého rodičmi sú americká speváčka Amy Lee a jej manžel, terapeut Josh Hartzler.

Dvojnásobnou matkou sa stala holandská modelka a herečka Doutzen Kroes, ktorá 30. júla priviedla na svet dcéru Myllenu Mae.

1. augusta prišla na svet tretia dcéra amerického rockového hudobníka Davea Grohla a jeho manželky Jordyn Blum. Dievčatko dostalo meno Ophelia Saint Grohl.

4. augusta sa narodilo druhé dieťa americkej návrhárke Rebecce Minkoff a jej manželovi, hercovi Gavinovi Bellourovi. Rodičia pomenovali dievčatko Bowie Lou.

Americká herečka Christina Ricci a jej manžel James Heerdegen privítali v auguste na svete syna, presný dátum narodenia a meno chlapca nezverejnili.

V auguste sa stala matkou aj herečka Eva Amurri Martino, ktorá manželovi Kyleovi Martinovi porodila dcéru Marlowe Mae Martino.

16. augusta priviedla na svet dievčatko americká speváčka Christina Aguilera. Otcom dieťaťa je filmový producent Matthew Rutler.

V rovnakom mesiaci sa narodil aj syn britskému hercovi Christianovi Baleovi. Matkou dieťaťa je hercova manželka Sandra „Sibi“ Bale.

Basgitarista americkej kapely Fall Out Boy Pete Wentz sa stal dvojnásobným otcom 20. augusta. Hudobníkova priateľka, modelka Meagan Camper porodila v Los Angeles chlapca, ktorému dali meno Saint Lazslo.

V rovnaký deň priviedla na svet dcéru aj americká herečka, modelka, bývalá profesionálna wrestlerka a expartnerka amerického herca Georgea Clooneyho Stacy Keibler. S manželom Jaredom Pobreom dali dieťaťu meno Ava Grace.

V auguste prišiel na svet aj syn americkej herečky Leelee Sobieski a jej manžela, módneho návrhára Adama Kimmela. Rodičia dali dieťaťu meno Martin.

4. septembra porodila dievčatko americká herečka Alyssa Milano. Rodáčka z New Yorku dala spolu s manželom Davidom Bugliarim dcére meno Elizabella Dylan Bugliari.

Americká herečka Scarlett Johansson a jej manžel Romain Dauriac privítali na svete dcérku Rose Dorothy, ktorej narodenie potvrdili 4. septembra.

Člen americkej country skupiny Lady Antebellum Dave Haywood sa stal otcom 7. septembra. Hudobníkovi sa narodil syn, ktorému s manželkou Kelli Cashiola Haywood dali meno Cash Van Haywood.

Dieťa privítali aj americká herečka Eva Mendes a jej priateľ a kolega Ryan Gosling. Dievčatko Esmeralda Amada prišlo na svet 12. septembra.

18. septembra porodila americká herečka Megan Hilty manželovi Brianovi Gallagherovi dcéru. Rodičia pomenovali dieťatko Viola Philomena.

26. septembra prišla na svet Charlotte Clinton Mezvinsky, vnučka Billa a Hillary Clintonovcov. Otcom dieťaťa ich jedinej dcéry Chelsea je investičný bankár Marc Mezvinsky.

Americká herečka Mila Kunis a jej snúbenec Ashton Kutcher sa stali rodičmi 30. septembra. Prvorodenú dcérku pomenovali Wyatt Isabelle.

5. októbra priviedla na svet syna Gusa americká herečka Ashley Williams, známa najmä ako Victoria zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Otcom dieťaťa je herečkin manžel Neal Dodson.

15. októbra sa narodil Declan Stump, ktorého rodičmi sú americký hudobník Patrick Stump z formácie Fall Out Boy a jeho manželka Elisa Yao.

V októbri sa stala matkou aj americká herečka Lake Bell. Rodáčka z New Yorku priviedla na svet dievčatko Novu, ktorého otcom je tatér Scott Campbell.

Anglická speváčka Rebecca Ferguson priviedla v októbri na svet tretie dieťa, ktorému dala meno Arabella.

27. októbra sa britskému spevákovi Robbiemu Williamsovi narodil syn Charlton Valentine. Na svet ho priviedla hudobníkova manželka Ayda Field.

Americká speváčka Kelly Rowland porodila 4. novembra prvého syna Titana Jewella Weatherspoona, ktorého otcom je jej manžel Tim Weatherspoon.

Trojnásobným otcom sa v rovnaký deň stal americký herec Robert Downey Jr. Rodákovi z New Yorku porodila jeho manželka, producentka Susan Downey dcéru Avri Roel.

Tretie dieťa sa narodilo aj austrálsko-americkej herečke Poppy Montgomery. Rodáčka zo Sydney porodila 11. novembra v Los Angeles chlapčeka, ktorému spolu s manželom Shawnom Sanfordom dali meno Gus Monroe Deveraux Sanford.

Americký dídžej, hudobný producent a rapper Diplo a jeho bývalá partnerka Kathryn Lockhart privítali na svete v novembri druhého syna, ktorému dali meno Lazer Lee Louis Pentz.

16. novembra porodila americká modelka a hviezda reality šou Tila Tequila dcéru, ktorú pomenovala Isabella Monroe Nguyen.

Tila Tequila
Tila Tequilashutterstock.com

Americký herec Scott Foley, ktorý od roku 2013 účinkuje v seriáli Škandál (2012), sa 13. novembra stal trojnásobným otcom. Jeho manželka, herečka Marika Dominczyk, priviedla na svet chlapčeka Konrada Foleyho.

1. decembra sa narodila dcéra americkému hercovi Armiemu Hammerovi. Dievčatko Harper priviedla na svet jeho manželka Elizabeth Chambers.

Dieťa sa narodilo aj anglickej herečke Rosamund Pike. Rodáčka z londýnskeho Hammersmithu priviedla bábätko na svet 2. decembra.

Americký herec, komik a moderátor Jimmy Fallon a jeho manželka Nancy Juvonen privítali 3. decembra druhú dcéru, ktorej dali meno Frances Cole.

V rovnaký deň porodila dievčatko americká herečka Sarah Drew. Predstaviteľka doktorky April Kepner zo seriálu Klinika Grace (2005) dala spolu s manželom Petrom Lanferom dcérke meno Hannah Mali Rose Lanfer.

Americká herečka Amanda Peet a jej manžel, scenárista a producent David Benioff sa stali 7. decembra trojnásobnými rodičmi. Novonarodeného chlapca pomenovali Henry Peet Friedman.

Americký herec Josh Charles a jeho manželka, bývalá baletka Sophie Flack privítali 9. decembra prvého potomka. Meno chlapčeka zatiaľ neprezradili.

V rovnaký deň prišla na svet aj Kaya Evdokia, ktorej rodičmi sú americká herečka Hayden Panettiere a jej snúbenec, ukrajinský boxer Vladimir Kličko.

Dvojčatá sa tento rok narodili aj monackej kňažnej Charlene a jej manželovi, kniežaťu Albertovi II.. Dcéra Gabriella Thérése Marie a syn Jacques Honoré Rainier prišli na svet 10. decembra. Podľa paláca je chlapec, ktorý získa titul markíz z Baux, prvým následníkom trónu a jeho sestra, grófka z Carladés, je druhá v poradí.

Deväťnásobným otcom sa stal americký spevák, skladateľ, textár a multiinštrumentalista Stevie Wonder. Dievčatko menom Nia priviedla na svet umelcova partnerka Tomeeka Robyn Bracy. Pre dvojicu je to už druhý potomok.

19. decembra sa narodila druhá dcéra americkej herečky Kristen Bell a jej manžela, herca a komika Daxa Sheparda. Rodičia ju pomenovali Delta Bell Shepard.

27. decembra sa stala dvojnásobnou mamou americká speváčka Alicia Keys. Chlapcovi dali spolu s manželom, producentom a rapperom Swizz Beatzom meno Genesis Ali.

Informácie pochádzajú z archívu agentúry SITA.

Odporúčané

K téme

Svadby prominentných slovenských a českých párov v roku 2014 Rozchody a rozvody celebrít v roku 2014

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.