Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
2. novembra 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA

NOVEMBER – mesačný horoskop pre všetky znamenia

Veľmi rýchlo beží čas. Ani sa mi veriť nechce, že je tu už november. Nebolo poriadne ani babie leto a už by mal prísť podľa pranostiky pomaly sneh. Poďme sa teda pozrieť, čo nám odporúčajú Magické víly pre november 2016.

Všeobecné odporúčanie:

Tento rok vnímam veľmi intenzívne, ako sa „čistia“ akékoľvek vzťahy. A je to naozaj veľmi dôležité mať vzťahy založené na vzájomnej úcte a láske. Preto ma neprekvapili karty, ktoré mi z balíčka vyšli: Milostný život, Odíďte, Dokonalé načasovanie. Takmer v každom výklade vyjde odporúčanie – neudržiavajte nezdravé vzťahy, ktoré vás vyčerpávajú. Neživte niečo, čo je dávno mŕtve. A znova zopakujem – ide o vzťahy ako také, čiže nielen partnerské, ale aj priateľské, či pracovné. Ide samozrejme však aj o vzťahy, ktoré majú šancu meniť sa k lepšiemu. Tu vám karta „Odíďte“ radí, aby ste opustili situácie, ktoré váš, inak fungujúci vzťah zbytočne narúšajú. Premýšľajte, či spory, hádky, alebo iné negatívne emócie vo vzťahu, sa nedajú riešiť inak. Zamyslite sa nad tým, prečo sú niektoré vaše reakcie voči partnerovi také, aké sú. Skúste sa porozprávať otvorene o svojich pocitoch, o tom, čo vám chýba, nevyhovuje, nepáči sa. Práve teraz je ten správny čas pohnúť sa dopredu.

BARAN

reklama:

Hm, zvláštne. Karty Emocionálne liečenie a Odíďte. Ak práve riešite nejakú situáciu, má citový základ. Možno vás trápi fyzické telo, cez zdravotné problémy. Rany sa nehoja, choroba nie a nie odísť. Telo vás jednoducho núti prehodnotiť niektoré vaše postoje, neodpustenie, hnev (nemusí to byť iba na niekoho iného, možno sa hneváte sami na seba pre niečo). Možno je to niečo z dávnejšej doby, niekedy až z detstva. Ak neviete túto situáciu  zvládnuť sami, nebojte sa vyhľadať niekoho, kto vám dokáže pomôcť, veci vysvetliť a tak ich prepustiť  z vášho života. Jednoducho povedané – potrebujte sa zbaviť tej „gule“ na nohách, ktorú ťaháte za sebou už dlhý čas. Môžete si svoje pocity tiež vypísať do denníka. Dnes sa to už veľmi nenosí a je to škoda. Dostať zo seba svoje pocity aj týmto spôsobom je tiež zázračná pomoc. Jednoducho, vypustite nahromadenú paru zo svojho vnútra.

 

BÝK

reklama:

Tak toto už nie je náhoda (vieme, že náhody neexistujú). Opäť karta Odíďte, ďalej Doprajte si viac pohybu, Liečenie, vyliečený, liečiteľ. Aj býci majú opustiť situácie, ktoré ich zväzujú a možno brzdia v napredovaní. Keď to dám do súvisu s kartou o väčšom pohybe, znamená to, že je dobré opustiť komfort domáceho gauča a ísť čerpať energiu a silu von, do prírody, do fitka, každému ako vyhovuje. Nemusíte podávať práve vrcholné športové výkony, aj každodenná prechádzka vie byť zázračná. Nech vás neodradí počasie. Možno sa potrebujete prechádzať aj po daždi a dýchať zhlboka vlhký vzduch s jesennou arómou. Odovzdajte nebesiam, pri prechádzkach, svoje starosti, bolesti a vedzte, že situácie, ktoré vás dlho ťažili sa liečia a vyliečia. Vaše prosby sú vypočuté a práve v tomto okamihu sa plnia. Je tiež možné, že svojimi radami pomôžete vyliečiť aj situáciu niekoho iného. Máte ten dar.

BLÍŽENCI

Karty Nové zamestnanie a Buďte sami sebou. Karta „nové zamestnanie nemusí znamenať len zmenu zamestnania. Oznamuje tiež, že je pred vami nejaká pozitívna zmena, ktorá ovplyvní váš život alebo váš obchodný nápad bude úspešný. Váš zámer, ktorý máte možno len v hlave, je ten, za ktorým si máte ísť. Vaša intuícia vám našepkáva správne. Preto buďte sami sebou. Byť sám sebou je totiž obrovským zdrojom energie a osobnej sily. Ak je vaša osobná vibrácia nabitá na maximum, tak také isté energie k sebe pritiahnete. Na ceste k vám je tak hojnosť na všetkých úrovniach.

reklama:

RAK

Asertivita a Zima. Zdá sa vám, že veľakrát sa prispôsobujete iným len preto, aby ste predišli hádke? Ste ticho „pre pokoj v rodine?“ Karta „Asertivita“ vás vyzýva, aby ste si stáli za svojimi názormi a slovo „áno“ použili iba vtedy, keď niečo naozaj chcete alebo s niečím naozaj súhlasíte. To isté sa však naučte prijímať aj od iných ľudí. A to je práve asertivita – rešpektuje práva všetkých, vrátane nás samých. Buďte verní sebe a svojim hodnotám. Karta „Zima“ je časová karta, ktorá hovorí, že ak si niečo želáte, vaše prianie by malo vyjsť počas zimných mesiacov. Tiež hovorí o tom, že ak máte rozrobený nejaký projekt alebo začaté čokoľvek, je to čas na dokončenie.

LEV

reklama:

Tu som mala potrebu vytiahnuť viac kariet. Cvičte, cvičte, cvičte; Jeseň, Manželstvo, Uvoľnite sa. Nuž čo to všetko chce byť dohromady? Víly vás navádzajú k vyššej telesnej aktivite. Ako som písala tiež u býkov, nemusíte podávať super výkony, ale doprajte svojmu telu viac pohybu. Aj tu odporúčam, ak vás nevie „chytiť“ nejaká konkrétna športová činnosť, prechádzky v prírode, tak kto zvládne, môže skúsiť rýchlu chôdzu.  Jeseň je časová karta, ktorá naznačuje, že ak máte nejaké problémy vo svojom vzťahu (a že nejaké máte, lebo vyšla karta „Manželstvo“), je práve v jesenných mesiacoch pre vás vhodný čas na ich riešenie. Táto karta tiež nabáda, aby ste si priznali skutočné pocity ohľadne vášho vzťahu. Nezadaní môžu nájsť na nejakej rodinnej oslave, spoločenskej udalosti, svadbe, niekoho veľmi dôležitého pre svoj život.

PANNA

Tehotenstvo, Deti, Požiadajte o to, čo chcete. Nuž a teraz čo nám chcú karty v tejto súvislosti vlastne povedať. Je samozrejme možné presne to, čo tehotenstvo predstavuje – teda zrod nového života, úžasné požehnanie. Môže to byť už novonarodené dieťa, ktoré bude pre váš život veľmi dôležité.  Ale je to aj zrod niečoho nového vo vašom živote a táto karta hovorí o tom, že ste pripravení na veľkú životnú zmenu. Nezabúdajte pozorne počúvať deti, venovať im svoj čas, deti hrajú vo vašom živote totiž dôležitú úlohu, aj keď možno vy sami dieťa nemáte. Karta „Deti“ vám prichádza ako symbol spojenia s nimi. Nesmiete však zabúdať aj na seba a to vám chcú víly povedať poslednou kartou. Dajte vesmíru a ostatným okolo seba jasne najavo, po čom túžite, čo potrebujete. Nebojte sa požiadať o pomoc, ak je to potrebné. Očakávajte pozitívny výsledok a vaše očakávania budú odmenené.

reklama:

VÁHY

Odvážny profesijný krok a Dožičte si viac pohybu. Ak ste premýšľali nad zmenou zamestnania, je práve vhodný čas. Ak chcete začať podnikať, je vhodný čas. Ak máte nejaký obchodný nápad, kľudne ho zrealizujte, bude určite úspešný.  Všetko, čo vám vaša intuícia našepkáva ohľadne pracovnej oblasti, počúvajte pozorne, pretože je to cesta k vášmu vnútornému naplneniu a tak k profesijnému úspechu. Negatívne emócie, prípadne nejaké nedobré pocity môžete krásne „vypustiť“ v jesennej prírode.

 

reklama:

ŠKORPIÓN

Zvládnete to, Milostný život. Krásne karty! Osobne mám veľmi rada kartu „Zvládnete to“ nielen pre jej obsah, ale aj nádherné zobrazenie na nej. Vytiahnutím tejto karty vám víly pripomínajú, že vaša vnútorná sila je obrovská, ani si to neuvedomujete. Ak ste sa v ostatnom čase cítili ako obeť, vypustite tento pocit zo svojho života. Vedzte, že môžete zvládnuť naozaj všetko. Všetko, čo musíte pre to urobiť je – VERIŤ. Ak ste prežívali vo vzťahu nejaké nedorozumenie, táto situácia sa uzdraví a vyrieši. Máte jedinečnú šancu práve teraz povedať partnerovi, čo sa vám nepáči. Nezadaní sa stretnú s osobou, ktorá výrazne ovplyvní ich život. Možno si to hneď na začiatku ani neuvedomíte. Ste na dobrej ceste stretnúť svojho duchovného partnera.

 

reklama:

STRELEC

Dokonalé načasovanie, Duchovný učiteľ

Možno sa už dávnejšie zaoberáte myšlienkou, aká je vaše životné poslanie. Niekde v hĺbke tušíte, čo to je. Vytiahnutím týchto dvoch kariet vám je povedané, že práve teraz je správny čas, aby ste sa rozhodli. Neznamená to, že bezhlavo sa od zajtra vrútite do neznámeho. Rozvíjajte to, čo cítite, že je pre vás to správne. Veľa ľudí mi povie, že nevie, čo by ich bavilo. Každý to vie, akurát sa tým do hĺbky nezaoberáte. Deti vám spontánne vedia vychŕliť, čím by chceli byť. Preto premýšľajte, čo by ladilo s vašou dušou a skúste s tou myšlienkou viac pracovať. Čo môžete pre seba v tomto smere urobiť? Karta „Duchovný učiteľ“ neznamená, že sa musíte venovať priamo nejakej duchovnej oblasti – duchovným učiteľom môžete byť v rôznych profesiách. V každej môžete ľuďom ponúknuť múdrosť, úsmev, pochopenie, pomoc.

reklama:

 

KOZOROŽEC

Nové zamestnanie,  Všetko je v poriadku

reklama:

Nejde tu čisto len o novú prácu, ale aj o nové nápady, projekty, ktoré môžu vašu prácu „oživiť“. Je čas tiež, ak máte v súčasnej práci nejaké problémy, situáciu vyriešiť. Nemusíte skrývať svoje pocity. Karta „Nové zamestnanie“ vás vyzýva, aby ste podnikli cielené kroky k tomu, aby to, čo robíte, vám prinášalo radosť. Ďalšia karta vás ubezpečuje, že sa nemáte čoho báť, všetko je v poriadku. Každé vaše rozhodnutie, ktoré urobíte na základe intuície, je v poriadku. Prípadné vaše obavy si môžete napísať na papier a následne spáliť. Zbavte sa ich raz a navždy. Nezabudnite pri tom na relax, pretože fyzické vypätie môže viesť k vyčerpanosti a to vôbec nepotrebujete. Chcete predsa žiť a nie prežívať.

 

VODNÁR

reklama:

Odíďte, Zvládnete to! Opäť karta „Odíďte“. Jednoznačne je vidieť, že je čo riešiť u viacerých znamení. Tak aj Vodnári majú opustiť situácie, ktoré im strpčujú život a neladia s ich dušou. Nádherná karta „Zvládnete to“ vám dáva silu, tak ju využite. Ubezpečuje vás, že nie je sa čoho báť. Nemôžete sa predsa stále pohybovať v nízkych vibráciách, ktoré vás oberajú o vašu drahocennú energiu. Hlavu hore! Čím viac sa dokážete sústrediť na to, čo chcete, čím silnejšia je vaša viera, tým lepší vás čaká výsledok!

 

RYBY

reklama:

Nový domov, Dovolenka. Nový domov je sťahovanie sa na iné miesto. Máte to v pláne? Tak to urobte! Nový domov je však aj nový vietor do priestoru, v ktorom žijete. Zbavte sa všetkého nepotrebného. Urobte jesenné upratovanie vo svojom domove. Čo dlhšie nepoužívate, darujte alebo vyhoďte. Tak pohnete energiou, ktorá už nejako stagnovala u vás doma a uvidíte, ako sa budete cítiť. Všetko, čo urobíte pre to, aby ste sa cítili fajn, čo sa vášho bývanie týka, bude pre vás veľmi dobré. Otvoria sa vám tak aj iné možnosti, ktoré táto stagnujúca energia zadržiavala. Ak ste o niečo prosili vesmír – vaše prosby by mali byť naplnené počas vianočných sviatkov.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Horoskop dňa: Takto vplýva deň narodenia na váš život! 10 nebezpečenstiev pre ľudí s číslom duše 6

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.