NOVOSAD EXPRESS CUT & GO: Krásna za pár minút

Hviezdna Premena - Dagmar Rostand - Salón Igora Novosada
Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Chcete mať nádherné vlasy za pár minút a bez objednávania? Hairstylista známych osobností, Igor Novosad, toto želanie už rok plní pomocou projektu, ktorý šetrí nielen váš čas, ale aj peniaze.

Profesionálny kaderník Igor Novosad sa už 9 rokov stará o vlasy nielen známych osobností, ale aj mnohých z nás. Pred rokom v priestoroch svojho špičkového salónu nachádzajúceho sa v Digital Parku na Einsteinovej 21 v Bratislave rozbehol originálny projekt, kde ponúka zákazníkom kvalitu za absolútne najnižšie ceny. Tento projekt sa veľmi rýchlo stal obľúbeným. V čom sa skrýva tajomstvo úspechu NOVOSAD EXPRESS CUT & GO? Zistili sme za vás.

Pred rokom ste začali zaujímavý projekt NOVOSAD EXPRESS CUT & GO. Keď sa obzriete, ako by ste zhodnotili rok fungovania? Je projekt úspešný?

Projekt si získal mnoho pozornosti hlavne pre tých, kvôli ktorým vznikla myšlienka i koncept, a to strihanie, či kompletný vlasový servis bez objednania, ktorý sa v tomto uponáhľanom svete stále teší väčšej a väčšej popularite.

Čomu najviac pripisujete jeho úspech?

Úspech ide ruka v ruke s poctivou tentoraz manuálnou prácou, čiže prepracované, poctivé strihanie a iné úkony, ktoré z vašich vlasov vyčaria účes, po akou túžite. Projekt má výhodu, že šetrí váš čas a vy sa nemusíte objednávať, ani čakať.

Môžete povedať, že aj služby v rámci projektu sú rýchlejšie oproti iným kaderníckym salónom? Ak áno, nie je to na úkor kvality?

Kvalita je aj v projekte NOVOSAD EXPRESS CUT & GO na prvom mieste, takže určite nie.

Aké zákazníčky ho najviac vyhľadávajú podľa vás? Ktorá veková skupina si ho najviac pochvaľuje?

Najviac ho vyhľadávajú ľudia, ktorí nemajú čas a chcú byť hneď rýchlo a kvalitne ostrihaní. Obľúbili si ho napríklad ľudia z celého komplexu Digital Parku. Ale nielen oni.

Využili túto službu aj známe tváre? Môžete prezradiť kto?

Je to napríklad pár moderátoriek a ich ratolesti z STV.

Chystáte do budúcna nejaký ďalší zaujímavý projekt?

Áno, projekt školenia ľudí v tomto remesle a novú módnu značku. 🙂

Nechajte svoje vlasy rozmaznávať rukami profesionálov, a to navyše bez čakania a za bezkonkurenčné ceny. Viac informácií na www.facebook.com/pages/Igor-Novosad-CUTGO-Express alebo na www.igornovosad.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk