Nový antiperspirant Dove Cotton Soft prináša účinnú ochranu pred potením, šetrnú starostlivosť o pokožku podpazušia aj jedinečnú vôňu

Dove_150ml_aerosol_cotton soft.jpg

Dove Cotton Soft je nový variant v rade obľúbených dámskych antiperspirantov značky Dove. Účinnú ochranu pred potením a nepríjemným zápachom poskytuje počas 48 hodín. Vďaka obsahu ¼ hydratačného krému sa stará aj o citlivú pokožku podpazušia, napomáha jej regenerácii a zanecháva ju jemnú na dotyk. Novinka tiež zaistí pocit hebkosti, čistoty a dokonalej sviežosti svojou výnimočnou parfumáciou, ktorá je inšpirovaná vôňou čerstvo vypranej bavlnenej bielizne. V antiperspirante Dove Cotton Soft sa spájajú tóny púdru a kvetín na pozadí dreva, pižma a jantáru.

Značka Dove predstavuje novinku medzi dámskymi antiperspirantmi, variant Dove Cotton Soft. Ľahkosť a delikátne pôsobenie evokuje už dizajn jeho obalu, na ktorom bielu hravo dopĺňa nežná svetlomodrá. Antiperspirant poskytuje účinnú ochranu pred potením i nepríjemným zápachom počas 48 hodín. Navyše obsahuje ¼ hydratačného krému, ktorý napomáha starať sa o citlivú pokožku podpazušia a zanecháva ju jemnú na dotyk.

Dove cotton soft.jpg

Vôňa nového antiperspirantu Dove Cotton Soft evokuje svieži nádych čerstvo vypranej bavlnenej bielizne. Kombinuje v sebe púdrovú vôňu mydla, ktorá je pre Dove taká typická, spolu s prímesou zelených lístkov a hravou kvetinovou paletou snúbiacou ruže, frézie, konvalinky a jazmín. To všetko na rafinovanej báze drevitých tónov, jantáru a pižma. Osloví milovníčky nevtieravých, pritom osobitých čistých vôní, túžiacich po výnimočnom pocite ľahkosti a jemnosti, ktorý dotyk bavlny ponúka.

Antiperspirant Dove Cotton Soft je k dispozícii v podobe spreja za nezáväznú odporúčanú maloobchodnú cenu 3,19 eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk