Nový otecko šoubiznisu! Eddie Murphy bude desaťnásobným rodičom

Paige Butcher, Eddie Murphy
Zdroj: SITA/AP

Americký herec Eddie Murphy sa v zime stane desaťnásobným otcom. Informoval o tom magazín People, ktorému správy potvrdil zástupca 57-ročného rodáka z newyorského Brooklynu. Tridsaťdeväťročná austrálska herečka a modelka Paige Butcher tvorí s komikom pár od roku 2012. Dvojica už má spolu dvojročnú dcéru Izzy Oonu, ktorá prišla na svet v máji 2016.

„Eddie Murphy a jeho dlhoročná priateľka Paige Butcher s potešením oznamujú, že v decembri očakávajú narodenie svojho druhého dieťaťa,“ uviedli v oficiálnom vyhlásení.

Murphy má pritom aj ďalších osem detí z predchádzajúcich vzťahov. Najstaršieho, 29-ročného syna Erica má s niekdajšou priateľkou Paulette McNeely. Päť detí mu porodila bývalá manželka Nicole Mitchell, s ktorou sa zosobášil v marci 1993 a rozviedol v apríli 2006. Sú to 16-ročná Bella Zahra, 18-ročná Zola Ivy, 23-ročná Shayne Audra, 28-ročná Bria a 25-ročný Miles. Ďalšieho syna, 27-ročného Christiana, má s Tamarou Hood a je tiež otcom 11-ročnej Angel Iris, ktorú priviedla na svet anglická speváčka Mel B, známa z dievčenskej skupiny Spice Girls.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk