Objavte vnútornú bohyňu na Valentína s Fifty Shades of Grey

Objavte vnútornú bohyňu na Valentína s Fifty Shades of Grey
F&F

Valentín je príjemným dôvodom na objavenie vnútornej bohyne vo vás.

Kolekcia pre dámy i pánov, na ktorej sa osobne podieľala autorka svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej E.L.Jamesová má presne to, čo si Valentín pýta. Je zvodná, nesie v sebe senzualitu, nádych dekadencie i jemnosť. Výber neopomína ani nočné košieľky či delikátne masky na spanie. Priehľadné prvky strieda čipka a satén. Pomyselnou čerešničkou na torte je podväzkový pás alebo na bokoch rozväzovacie nohavičky. Jednotlivé kúsky sú stvorené na zvádzanie a spríjemnenie už i tak pekných chvíľ. Sú nezvyčajným obojstranným darčekom, z ktorého sa potešia obaja partneri.

Objavte vnútornú bohyňu na Valentína s Fifty Shades of Grey
Objavte vnútornú bohyňu na Valentína s Fifty Shades of Grey F&F

Samotná autorka bestselleru priznala, že jej snahou bolo vytvoriť ikonickú líniu inšpirovanú knihou. „Priebeh navrhovania kolekcie bol veľmi organický proces. Bolo veľmi dôležité, aby z každého kúsku bolo jasné, že ide o Fifty Shades of Grey. Preto sme zahrnuli ikonické elementy, akými sú maska, kľúčik či čipka.“

Farebná kombinácia zvodnej čiernej a nevinnej jemne ružovej dávajú kolekcii nadčasový nádych. Novinka v období Valentína krásne ozvláštni šatník bielizne a domáceho oblečenia kedykoľvek počas roka a prebúdza tým správnym spôsobom vnútornú bohyňu. Jednotlivé kúsky dámskej línie sú navrhnuté tak, aby boli nástrojom zvodnosti, no ich výber v sebe zároveň zrkadlí momentálnu náladu. Samozrejmosťou je dokonale padnúci strih a skvelá cena. Kolekcia sa ľahko stane neoddeliteľnou súčasťou šatníka, pretože sa dokonale prispôsobí každému oblečeniu, nechá vyniknúť ženskú siluetu a stáva sa neviditeľnou.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk