Objednajte babysitting a vezmite kamošky matky do kina !

BAD MOMS

Matky majú toho veľa. Príliš veľa. A navyše sa na nich zo všetkých strán valia priateľské rady, odporúčania a návody, ako to zvládať jednou rukou a nestrácať pritom úsmev z tváre.

Mobilné aplikácie, blogy, články v časopisoch, hodnotenia expertov aj laikov – k dispozícii majú obrovské množstvo študijného materiálu. Nič z toho však nevyrieši základný problém pracujúcej matky – ako dopekla to jedna žena môže všetko stihnúť za 24 hodín? A kto je na vine, keď jej jedného dňa prasknú nervy?

Badmoms_localised poster_sk_with partners logo.jpg

Matky rebelky, nová komédia napísaná a zrežírovaná Jonom Lucasom a Scottom Moorom (Vo štvorici po opici) sa odohráva na vychytenom predmestí Chicaga, kde dokonalá supermatka Gwendolyn Jamesová (Christina Applegate) a jej dva klony Vicky (ANNIE MUMOLO) a Stacy (JADA PINKETT SMITH) určujú pravidlá, ktoré musia akceptovať všetci rodičia detí zo základnej školy Williama McKinleyho. Ostatné matky vedia, že je lepšie pristúpiť na ich hru a neskrížiť im cestu. Ani Amy Mitchell (Mila Kunis) to nikdy nemala v úmysle. Má všetko, po čom túžila – skvelé manželstvo, slušné deti, krásny dom a dobrú prácu. Ale život je ťažký a nervy môžu prasknúť každému.

Idylický život dokonalých matiek a šťastných detí sa zrazu končí a školská pôda sa stáva bojiskom, v ktorom budú súperiť dobro a zlo v Združení rodičov a učiteľov. Bez obetí sa to nezaobíde – ale je to cena za pokrok. Amy spojí svoje sily s ďalšími dvoma matkami, ktoré majú všetkého dosť a chcú sa konečne oslobodiť od všetkých konvencií a zodpovedností. Spolu s Kiki (KRISTEN BELL) a Carlou (KATHRYN HAHN) si začnú užívať slobodu, ktorá bola pre nich už veľmi dlho neznámym pojmom.

Komédia MATKY REBELKY sa v slovenských kinách premieta od 11. augusta.

BAD MOMS

BAD MOMS

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk