Obľúbené pralinky Raffaello menia svoju tvár

Raffaello
Raffaello

Spoločnosť Ferrero dbá na výber tých najlepších surovín pre výrobu svojich produktov a ani Raffaello nie je výnimkou. Pralinky z jemnej chrumkavej oplátky obalené v kokose z Pacifiku v sebe ukrývajú lahodný krém a biele kalifornské mandle. Pocit skutočného luxusu teraz ešte viac zvýrazní nové, jemnými detailmi ozdobené balenie a nové logo.

Pralinka s mandľou vo vnútri, zasypaná sviežim strúhaným kokosom, prvýkrát uzrela svetlo sveta v 90. rokoch 20. storočia.

Raffaello
Raffaello

Od toho okamihu je symbolom radosti, potešenia a spôsobu, ako niekomu z blízkych urobiť radosť a vyjadriť svoju vďaku aj bez slov. Teraz Raffaello poteší nielen nezabudnuteľným chuťovým zážitkom, ale aj novým dizajnom obalov. Tieto zostávajú v tradičných farbách – bielej a červenej – ale už na prvý pohľad pôsobia veľmi čistým a elegantným dojmom a jemné embosovanie na 260g balení mu dodáva punc luxusu.

Raffaello
Raffaello

Mladistvejšie a jednoduchšie logo dopĺňa tradičná červená stužka a kvet ibišteka. Ten sa objavuje na všetkých baleniach (260 g, 150 g, 40 g) ako aj na obaloch jednotlivých praliniek. To všetko podčiarkuje rolu praliniek Raffaelo ako darčeka aj pre tých najnáročnejších milovníkov sladkého potešenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk