Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop,
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
6. októbra 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA

OKTÓBER – mesačný horoskop pre všetky znamenia

Aký mesiac zažijú príslušníci jednotlivých znamení? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

V pôvodnom rímskom kalendári bol október ôsmy mesiac  v roku, kým ešte neboli zaradené do kalendára január a február. Bol to mesiac, v ktorom obyčajne končievali vojenské výpravy, preto jedným z hlavných sviatkom bolo tzv.armilustrium – čistenie zbraní a ich ukladanie do chrámu. Názov mesiaca už zostal, hoci po zaradení ďalších dvoch mesiacov na začiatok roka už nesúhlasilo s poradovým číslom.

V nárečiach je mesiac október označovaný ako SEVEŇ.

Mám odovzdať posolstvo pomocou kariet Kúzelných delfínov a morských víl.

reklama:

Skončil nám 22. septembra retrográdny Merkúr a začal opäť kráčať správnym smerom. Október nám dáva priestor na nové informácie, duchovný rast, stále upratovanie vo vlastnom vnútri.

BARAN

Spomaľte! Aj keď ste veľmi zaneprázdnení, je pre vás dôležité nájsť si čas na príjemné stretnutie s priateľmi, ktorí vám dodajú pre vás potrebnú energiu. Príjemné stretnutia totiž stimulujú vašu tvorivosť a tak vám napomôžu vrátiť sa k svojim povinnostiam s novou chuťou a nadhľadom. Je dobré využiť masáž tela, kúpanie v slanej vode, ktorá nabíja telo energiou a odplavuje škodlivé látky z tela. Nezabudnite ponoriť do tejto vody aj hruď, aby vaša srdcová čakra bola pod vodou a mohli ste sa tak zbaviť škodlivých emócií.

reklama:

BÝK

Stáva sa vám, že sa zaseknete vo vyjazdených koľajach, lebo sa vám zdajú pohodlné a bezpečné? Skúste niečo iné! Karty vás k tomu vyzývajú! Ak tie koľaje opustíte, svet vám pôjde v ústrety a prinesie vám nádherné nové skúsenosti. Je pre vás naozaj načase otvoriť sa novým príležitostiam a začať si ich užívať. Dokonca je tu karta „Áno“, ktorá toto potvrdzuje. Máte niečo v pláne? Túžite po niečom? Vaša intuícia vás k niečomu nabáda? Je ten pravý čas na čokoľvek, čo chcete. Vykročte doprava alebo doľava – aj tadiaľ totiž vedú cesty.

BLÍŽENCI

reklama:

Nádhera! Karty „Pozitívna energia“ a „Synchronicita“. Ten správny čas na zhmotňovanie svojich prianí. Prvá karta vyslovene vyzýva: „nasaďte si pozitívnu diétu“, ktorá vás v procese zhmotňovania posunie na novú úroveň. Zbavte sa vecí, ktoré pre svoj život nepotrebujete a ktoré vás zaťažujú. Dokážete si tak odstrániť veľa blokov v živote, ktoré možno doteraz spomaľovali alebo blokovali zhmotňovanie vašich želaní. Pozorujte opakujúce sa udalosti, znamenia – lebo sa vám dejú, len ste im možno nevenovali pozornosť. Sú totiž odpoveďami na vaše prosby a modlitby. Ukazujú vám ten správny smer!

RAK

Niekto vo vašom blízkom okolí drží nad vami ochrannú ruku a snaží sa vám pomôcť, aj keď výsledok zatiaľ ešte nevidíte. Je to ako keď námorníci, blížiaci sa k pevnine túto síce ešte nevidia, ale vedia, že sa k nej blížia podľa znakov ako je spev vtákov, či plávajúce konáre stromov. Preto uverte s plnou vážnosťou, že aj splnenie vašich prianí je už blízko. Veľmi dôležitá je vaša viera. Karty vás aj nabádajú, aby ste si dovolili prijímať pomoc bez akéhokoľvek pocitu viny a ospravedlňovania sa. Tak vyrovnáte energie medzi dávaním a prijímaním, lebo aj tu platí, že energie musia by v rovnováhe.

reklama:

LEV

Zvažujete o zmene zamestnania, prípadne o tom, že by ste začali podnikať? Teraz je naozaj veľmi správny čas! Nebojte sa ukázať silu, ktorá vo vás je. Lev je zviera sebavedomé. Aj vy ste rodení organizátori, využite preto doslova čarovnú príležitosť. Ak ste spokojní s prácou, premýšľajte o nových možnostiach – prípadnom rozšírení, o novom projekte. Aj pre nové nápady, ktoré budú mať určite úspech, je október ten správny mesiac.

PANNA

reklama:

Nestrácajte nádej“ a „Pripraviť sa, pozor, teraz!“ A je to tu! Nastal váš čas! Ešte trošku trpezlivosti, vyplatí sa vám. Prišlo k vám obdobie žatvy. Dlho ste čakali na to, aby sa vám začali plniť vaše túžby. Odhoďte teraz a hneď všetko, čo nemá súvis s vašim životným poslaním. Prispôsobte svoj denný rozvrh svojim prioritám a cieľom. Nemusíte všetko robiť iba vy. Rozdeľte úlohy aj iným. Budete tak oveľa šťastnejší a pocítite voči sebe väčšiu úctu. Z dlhodobejšieho hľadiska si tak pritiahnete viac hojnosti.

VÁHY

Vôbec nemusíte mať pocit, že ak na niečo, po čom túžite, nebudete myslieť 24 hodín denne, že sa vám to nesplní. To vôbec nie je pravda. Predstavte si, že píšete na počítači mail (v tomto prípade vaše želanie) a po dopísaní stlačíte ENTER a odošlete príjemcovi. Presne takto to funguje. Stačí iba, ak zostanete pozitívne naladení a zachováte si vieru. Karty naznačujú totiž, že vaša energia nie je v rovnováhe. Je teda načase prijať možno aj nejaké drastickejšie opatrenia, aby ste si zjednodušili život. Je dobré urobiť poriadok nielen v hlave, ale aj vo svojom okolí. Zbavte sa neporiadku a zbytočností. Vaša energia a sebavedomie sa tak dostanú do rovnováhy a to je to, čo potrebujete.

reklama:

ŠKORPIÓN

Aj vy, Škorpióni, máte rovnaké odporúčanie, ako Váhy. Upratať si v sebe a okolo seba. Zbaviť sa všetkého, čo vám energiu uberá a zjednodušiť si tak život. Máte plány, túžby, sny, intuícia vás niekam smeruje? „ÁNO“, je ten najlepší čas poslúchnuť. Stiahnite však ten svoj „jedovatý“ chvostík.

STRELEC

reklama:

Karty vás upozorňujú na to, aby ste si dávali pozor na to, na čo myslíte. Je to pre vás veľmi dôležité. Zamerajte sa na to, čo chcete a nie na to, čo nechcete. Nedovoľte strachu, aby vás ovládal. A karta „Hlavu hore“ hovorí o tom, aby ste sa nebáli zvýšiť svoj štandard a očakávať tak pre seba viac. Vôbec sa nemusíte zmieriť s niečím, čo je pre vás neprijateľné.

KOZOROŽEC

Každé ráno si ešte v posteli povedzte pozitívnu afirmáciu, niečo pekné, čo vás naštartuje do nového dňa. Precíťte si slovo po slove. Nemá totiž význam hovoriť si niečo pekné, ak to vami „neprejde“. Hovorte si ich so zatvorenými očami. Môžete si tak vizualizovať svoje želania. Nepremýšľajte však, akým spôsobom sa majú splniť. Predstavujte si ich skôr tak, ako keby už boli splnené. Karty nabádajú aj k zdravšej strave, ktorá vám môže pomôcť očistiť aj vaše myšlienky, pretože vyváženou stravou sa mení aj vaša energia.

reklama:

VODNÁR

Prichádza k vám neočakávané bohatstvo! Nemusí to byť však iba vo forme finančného bohatstva. Buďte pozorní k tomu, čo sa vám deje vo vašom živote v ostatnom čase. Všímajte si, akí ľudia sa okolo vás pohybujú. Opakuje sa vám dokola nejaká pieseň? Vidíte často rovnaké čísla? Všímajte svoje vnútorné vedenie, pretože tak k vám prúdia dôležité informácie.

Je tu aj karta „Liečenie vzťahu s otcom“, premýšľajte preto, či nemáte nejaké nevyriešené záležitosti s otcom, ktoré si vyžadujú práve teraz vašu pozornosť. Môže však ísť aj o partnera, expartnera, priateľa….

reklama:

RYBY

To najhoršie máte za sebou! Na obzore sa črtajú nové, pozitívne skúsenosti. Prežili ste víchrice na rozbúrenom mori, teraz sa hladina ukľudnila a vy môžete očakávať to najlepšie. Vyplavte negativitu zo svojich myšlienok a spomienok a nechajte si tam iba pozitívne lekcie a lásku. Vo svojom živote ste dosiahli bod, kedy vaše modlitby a pozitívne myšlienky pritiahli nové paprsky božského svetla, ktoré osvetľujú vašu súčasnosť i budúcnosť.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Aký ste typ ženy podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili? Horoskop bylín: Ktorá liečivá rastlina je tá vaša?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.