Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bolesť, smútok, žena, zdravie, samota
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
30. marca 2016 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

ONLINE PORADŇA: Čo môžu spôsobiť lásky neláskavé?

Nedoriešené a komplikované vzťahy môžu mať na svedomí tieto zdravotné problémy. Tu je odpoveď na ďalšiu vašu otázku.

Otázka:

Dobrý deň, trpím opakovanými angínami a začali mi odchádzať obličky. Často tiež strácam hlas. Chcem sa vás aj spýtať na vzťah s mojim mužom. Ďakujem za odpoveď.

Odpovedá Tina Topi:

reklama:

Dobrý deň, podľa terajšieho mena vašu cestu lemujú emocionálne výšky a pády, z jedného momentu na druhý sa viete úplne otočiť, čo môže vaše okolie dosť iritovať. Tento vnútorný stres ešte posilňuje pocit, že ste obratá o to, čo vám náleží, čo vám právom patrí. Momentálne prechádzate ešte ťažším rokom, máte pocit, že neviete, kade kráčate a čo sa nachádza za ďalšou životnou zákrutou. Ale ako budú plynúť mesiace, čoraz viac budete vedieť rozpoznať vašu cestu vpred a nebudete sa už obzerať dozadu. V polovici roka 2017 vám už bude ľahšie a k novembru už budete vedieť s optimizmom hľadieť dopredu. K otázke vzťahu – vašou úlohou je porozumieť, čo presne vám tento muž ponúka, čo sa vo vás vždy pohne. Cítite určitú nevysvetliteľnú povinnosť? Len vy môžete tento „dlh“ vyrovnať – precítením a rozpoznaním vašich emócií a následným prijatím. Už ich poznáte, už ich nemusíte viac zažívať a môžete sa slobodne rozhodnúť, v akej miere pomôcť. Tu mám na mysli mieru emocionálneho zaangažovania. Ak prekonáte strach nazrieť do hĺbky vašich pocitov a vysloviť ich (hlavne sama pred sebou), upokoja sa aj popísané zdravotné problémy.

S pozdravom Tina

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na www.cestaksebe.com.

reklama:

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail [email protected] Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

reklama:

Odporúčané

K téme

ONLINE PORADŇA: Hrčky v prsníku ONLINE PORADŇA odpovedá na vaše problémy: Žlčník a úmorné sny

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.