Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bolesť, ochorenie, zdravie, choroba
reklama:
reklama:
reklama:
15. marca 2016 ZdravieDomáci lekár od DamskaJazda.skSITA

ONLINE PORADŇA odpovedá na vaše problémy: Žlčník a úmorné sny

Obrátili ste sa na nás so žiadosťou o riešenie vášho problému? Tu vám posielame prvú odpoveď. Viac v nasledujúcich riadkoch

Otázka: 

Dobrý deň, už dávnejšie ma trápia tieto zdravotné ťažkosti: bolesti v pravom hornom rohu pri rebrách. Niekedy ide bolesť od pupku k rebrám. Lekár to identifikoval ako nepriechodné žlčové cesty. Ďalej je to nespavosť hlavne v noci od 1.30 po zhruba 3.30 hodine. Sny sú úmorné a únavné, cítim v nich vône, vidím farby, celkovo je to ako realita.  Ďalšie ťažkosti a  problémy po ženskej stránke typu negatívne pH pošvy a vracajúce sa ťažkosti s mykózami. Tieto posledné uvedené ťažkosti sú najdlhšie trvajúce. Ďakujem za odpoveď a Váš čas.

Odpovedá Inka Nemezis:

reklama:

Váš zdravotný problém naozaj súvisí so žlčovými cestami, ale aj s žlčníkom a pečeňou – čo má tiež  za následok nespavosť a nedobré sny. Navnímala som sa na vaše ženské problémy, kde príčinu vidím v mladšom veku. Vyskytla sa vám v živote situácia, ktorú ste doposiaľ nespracovali na úrovni podvedomia. Podrobnosti nie je vhodné písať tu. Cítim tam oslabený žalúdok.

A rezonujú mi slová pri vás – strach – obava, potlačený hnev, vo vašom vnútri veľa nevypovedaného…….vy však pre svoj život potrebujete harmóniu, hlboko prežívate svoje city……

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

reklama:

S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail [email protected] Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať. 

reklama:

Odporúčané

K téme

Ste otrokom vlastného života? ONLINE PORADŇA ZDARMA: Trápi vás zdravotný problém? Napíšte nám!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.