ONLINE PORADŇA odpovedá na vaše problémy: Žlčník a úmorné sny

Bolesť, ochorenie, zdravie, choroba

Obrátili ste sa na nás so žiadosťou o riešenie vášho problému? Tu vám posielame prvú odpoveď. Viac v nasledujúcich riadkoch

Otázka: 

Dobrý deň, už dávnejšie ma trápia tieto zdravotné ťažkosti: bolesti v pravom hornom rohu pri rebrách. Niekedy ide bolesť od pupku k rebrám. Lekár to identifikoval ako nepriechodné žlčové cesty. Ďalej je to nespavosť hlavne v noci od 1.30 po zhruba 3.30 hodine. Sny sú úmorné a únavné, cítim v nich vône, vidím farby, celkovo je to ako realita.  Ďalšie ťažkosti a  problémy po ženskej stránke typu negatívne pH pošvy a vracajúce sa ťažkosti s mykózami. Tieto posledné uvedené ťažkosti sú najdlhšie trvajúce. Ďakujem za odpoveď a Váš čas.

Odpovedá Inka Nemezis:

Váš zdravotný problém naozaj súvisí so žlčovými cestami, ale aj s žlčníkom a pečeňou – čo má tiež  za následok nespavosť a nedobré sny. Navnímala som sa na vaše ženské problémy, kde príčinu vidím v mladšom veku. Vyskytla sa vám v živote situácia, ktorú ste doposiaľ nespracovali na úrovni podvedomia. Podrobnosti nie je vhodné písať tu. Cítim tam oslabený žalúdok.

A rezonujú mi slová pri vás – strach – obava, potlačený hnev, vo vašom vnútri veľa nevypovedaného…….vy však pre svoj život potrebujete harmóniu, hlboko prežívate svoje city……

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať. 

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk