ONLINE PORADŇA ZDARMA: Trápi vás zdravotný problém? Napíšte nám!

Poradenstvo, priateľky, lekárka, psychológ

Komplikuje vám život problém, ktorého sa nedokážete zbaviť? Využite jedinečnú možnosť a obráťte sa na našu liečiteľskú poradňu, ktorá vám môže pomôcť nájsť riešenie.

Dlhotrvajúce bolesti, komplikácie, choroby, desivé sny, či psychické a iné problémy. To všetko sú volania vášho tela, ktoré treba vypočuť. Ako? Len pre vás štartujeme online poradňu, v ktorej sa vám budú snažiť pomôcť naše dve poradkyne:

Tina Topi

Img_2551 2.jpg

Dipl. Energetikerin Tina Topi sprevádza ľudí na ceste k mieru a radosti v duši v centre Effata Vita v rakúskom Hainburgu.

Venuje sa meditácii, sebarozvoju, liečeniu energiou, kreatívnej tvorbe, kabalistickej numerológii. Pomáha ľuďom nahliadnuť do svojho vnútra, objaviť, pochopiť a spracovať svoje strachy, presvedčenia, očakávania, ukľudniť myseľ, naučiť sa žiť harmonický život, pochopiť samého seba a zároveň iných, zmeniť svoju realitu, získať vnútorný pokoj a spokojnosť a rozvinúť život v ľahkosti a radosti.

Vedomému rozvíjaniu liečiteľských schopností sa začala venovať v roku 2008 a úspešne absolvovala dvojročnú školu liečenia energiou a ďalšie sebarozvojové a liečiteľské semináre, kurzy a workshopy.

Od roku 2012 vedie pravidelne meditácie, semináre a kurzy, pomocou ktorých mohli už mnohí získať vnútorný kľud, vyrovnanie a vykročiť s novými silami do života. www.cestaksebe.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk