Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Poradenstvo, priateľky, lekárka, psychológ
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
14. marca 2016 ZdravieDomáci lekár od DamskaJazda.skSITA

ONLINE PORADŇA ZDARMA: Trápi vás zdravotný problém? Napíšte nám!

Komplikuje vám život problém, ktorého sa nedokážete zbaviť? Využite jedinečnú možnosť a obráťte sa na našu liečiteľskú poradňu, ktorá vám môže pomôcť nájsť riešenie.

Dlhotrvajúce bolesti, komplikácie, choroby, desivé sny, či psychické a iné problémy. To všetko sú volania vášho tela, ktoré treba vypočuť. Ako? Len pre vás štartujeme online poradňu, v ktorej sa vám budú snažiť pomôcť naše dve poradkyne:

Tina Topi

Img_2551 2.jpg

Dipl. Energetikerin Tina Topi sprevádza ľudí na ceste k mieru a radosti v duši v centre Effata Vita v rakúskom Hainburgu.

Venuje sa meditácii, sebarozvoju, liečeniu energiou, kreatívnej tvorbe, kabalistickej numerológii. Pomáha ľuďom nahliadnuť do svojho vnútra, objaviť, pochopiť a spracovať svoje strachy, presvedčenia, očakávania, ukľudniť myseľ, naučiť sa žiť harmonický život, pochopiť samého seba a zároveň iných, zmeniť svoju realitu, získať vnútorný pokoj a spokojnosť a rozvinúť život v ľahkosti a radosti.

Vedomému rozvíjaniu liečiteľských schopností sa začala venovať v roku 2008 a úspešne absolvovala dvojročnú školu liečenia energiou a ďalšie sebarozvojové a liečiteľské semináre, kurzy a workshopy.

Od roku 2012 vedie pravidelne meditácie, semináre a kurzy, pomocou ktorých mohli už mnohí získať vnútorný kľud, vyrovnanie a vykročiť s novými silami do života. www.cestaksebe.com


Ak potrebujete požiadať o pomôcť Tinu Topi, zašlite nám krátky popis problému, s dátumom narodenia, menom a priezviskom pri narodení, ako aj terajšou prezývkou a terajším priezviskom na adresu [email protected] My zverejníme iba krátku odpoveď bez uvedenia vašich údajov a ostatné vám zašleme v odpovedi na váš mail. 

Inka Nemezis

Ja 77 300x258 1.jpg

Mgr. Inka Nemezis sa rozpráva s dušou človeka. V odborných kruhoch sa to nazýva psychoterapia. Svoju prácu vníma ako poslanie. Zaoberá sa etikoterapiou – príčinou zdravotných problémov už 15 rokov. Pracuje s energiami, je majsterka REIKI. Vníma človeka ako celok – duch, duša a telo patria totiž neoddeliteľne k sebe. www.tichemiesto.wordpress.com 

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis, napíšte nám na mail [email protected] Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať. 

reklama:

Odporúčané

K téme

Mačka namiesto tabletky? 13 neuveriteľných vplyvov tohto zvieraťa na vaše zdravie! Ako odhaliť vaše životné cykly a správne na ne reagovať?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.