Oriflame poradca: Ako sa cítiť šťastná vo svojej koži

Rada Floral Embrance
Foto: archív Oriflame Slovensko

Často sa snažíme hľadať šťastie kade-tade. V partnerovi, vo fitku, v gastronómii, v práci, v knihe, na svahu… Pravdou je, že to šťastie je všade. Doslovne! Šťastie je totiž v nás – ak sa cítime byť šťastné vo svojej vlastnej koži. A to nielen psychicky, ale aj fyzicky.

Každá z nás má ten svoj ostrov šťastia – či už je to útulný domov, milujúci manžel, dieťa plné energie, vášnivé cestovanie… A rovnako každá z nás vie, že ak sa necítime dobre vo vlastnej koži, aj tieto ostrovy šťastia majú nad sebou čierne mraky. Vie to aj Oriflame, ktorý sa aj na Slovensku už 25 rokov stará o to, aby sa ženy aj muži cítili dobre vo svojej vlastnej koži. Cítiš sa vo svojej koži šťastne aj ty? Ak nie, možno ťa trápi niečo z nasledovného a Oriflame poradca má teda tip na zmenu.

Fakt č. 1: Kvety ťa robia šťastnou.

V americkom New Jersey sa robil celkom zaujímavý prieskum. Bolo vybraných 147 dospelých žien, ktoré sa zapojili do experimentu. Ich jedinou úlohou bolo počkať doma na kuriéra, ktorý im mal priniesť darček. Darčeky mali tri formy – kytica kvetov, dezert a sviečka. Po obdržaní darčeka boli ženy dotazované, či im darček urobil radosť, aké boli ich pocity atď. Rovnaké otázky im boli kladené s odstupom troch dní. Výsledok? Kytici sa potešilo a aj po troch dňoch tešilo 100 % žien. Dezertu 90 % a sviečka mala úspech iba v prípade 77 %. Je to jasné! Kvety robia každú z nás šťastnou! Obklopená kvetmi sa určite budeš cítiť šťastná aj ty. Oriflame ti prináša novú kvetinovú vôňu Live in Colour, v ktorej zacítiš jedinečnú vôňu kvetu okrasy okolíkatej, rebarbory a bieleho jantáru. Navyše je zabalená v štýlovom flakóne s retro pumpičkou, ktorá ťa dostane.

Ak by si sa chcela do kvetov zahaliť aj pri sprchovaní, umývaní a krémovaní, radosť ti urobí nová limitovaná edícia Floral Embrance, v ktorej nájdeš sprchovací gél, mydlo a krém na ruky. Krém na ruky má zjemňujúce a hydratačné účinky, sprchovací gél má vyvážené pH a neobsahuje mydlo a mydlo je šetrné, a tak vhodné na každodenné používanie. Všetky tri produkty obsahujú krásnu sviežu kvetinovú vôňu plnú radosti.

Parfumovaná voda Live in Colour
Parfumovaná voda Live in Colour – Foto: archív Oriflame Slovensko
Krém na ruky Floral Embrance
Krém na ruky Floral Embrance – Foto: archív Oriflame Slovensko
Sprchovací gél Floral Embrance
Sprchovací gél Floral Embrance – Foto: archív Oriflame Slovensko
Mydlo Floral Embrance
Mydlo Floral Embrance – Foto: archív Oriflame Slovensko

Fakt č. 2: Spánok ťa robí zdravou. A tak šťastnou.

V dnešnej dobe sa predáva množstvo medicínskych prípravkov, byliniek, homeopatík ap. na lepší spánok. Faktom je, že mnohé sme natoľko vystresované a pod ťarchou toľkých povinností, že tak potrebný a žiadaný spánok sa stáva i napriek deficitu náročným na dosiahnutie. Oriflame poradca má pre teba tip. Je ním obyčajný, ale veľmi efektívny kúpeľ.

Je vedeckým faktom, že kúpeľ pred spánkom zvyšuje kvalitu spánku. Ide o biologickú hru s naším telom. Počas spánku sa teplota tela prirodzene znižuje, ochladzovať sa začína približne dve hodiny pred naším bežným spánkovým časom a trvá to cca. do štvrtej hodiny rannej. Kúpeľ kvalite spánku prospieva vďaka tomu, že v čase ochladzovania sa ešte ponoríme do príjemného tepla vody. Ideálne je nechať sa následne trochu ochladiť mimo periny, a potom vhupnúť do teplej postele. Oriflame ti k blahodarnému kúpeľu v novom katalógu pribalil aj novučičkú bohatú penu do kúpeľa Blooming Love s vyváženým obsahom pH a bez obsahu mydla. Ako inak, s krásnou vôňou kvetov – nerolu, frézie, bergamontu, gardénie, jazmínu, bielej vanilky a jantáru.

Pena do kúpeľa Blooming Love
Pena do kúpeľa Blooming Love – Foto: archív Oriflame Slovensko

Fakt č. 3: Som krásna = som šťastná? Nie.

Tento fakt prieskum realizovaný na univerzitách v Londýne a Texase nepotrvdil. Atraktívni ľudia sa často necítia byť šťastnými, avšak zvyknú mať viac pracovných ponúk, vyššie platy, sú zväčša považovaní za kompetentnejších a v neposlednom rade majú vyššie sebavedomie. A to všetko sú faktory, ktoré k istej dávke šťastia nepochybne prispievajú.

Oriflame poradca vie, vďaka čomu sa budeš cítiť vo svojej koži krajšie. Prinášame nový unikátny rozžiarujúci guľôčkový púder Giordani Gold, ktorý obsahuje farebné guličky:

  • zlaté pre zdokonalenie a zosvetlenie pleti
  • zelené pre neutralizáciu začervenaní a zjednotenie tónu pleti
  • ružové pre zosvetlenie a oživenie
  • fialové pre korekciu a rozjasnenie
  • biele pre zvýraznenie a rozjasnenie.

Vyskúšaj a uvidíš, že tvoja pleť bude doslovne žiariť šťastím.

Ak sú tvojím problémom póry, Oriflame poradca má aj tu pre teba skvelý tip! Je ním novinka určená na redukciu pórov s dlhodobým účinkom. Podkladová báza na redukciu pórov The ONE dodáva pleti hladký a matný vzhľad až po dobu 7 hodín a predlžuje trvácnosť krycieho krému. Aby si už nikdy nemala mindráky, že tvoja pleť je plná pórov, ale aby si sa cítila krásna počas celého dňa. A každého dňa.

Rozžiarujúci guľôčkový púder Giordani Gold
Rozžiarujúci guľôčkový púder Giordani Gold – Foto: archív Oriflame Slovensko
Podkladová báza na redukciu pórov The ONE
Podkladová báza na redukciu pórov The ONE – Foto: archív Oriflame Slovensko

Fakt č. 4: Patrím k 20 % žien, som šťastná!

Podľa informácií Svetovej zdravotníckej organizácie trpí až 80 % žien vo svete gynekologickými ťažkosťami. Samozrejme, nie všetky, ale mnohé z nich súvisia s nedostatočnou intímnou hygienou. Ženské intímne partie sú veľmi citlivé a k premnoženiu baktérií či kvasiniek dochádza veľmi rýchlo, v prípade mnohých žien dokonca v súvislosti s periódou aj na mesačnej báze. Oriflame poradca ti jednoznačne odporúča začať kvalitnou hygienou – s novým utišujúcim intímnym gélom Feminelle. Je, samozrejme, dermatologicky, gynekologicky a alergologicky testovaný. A keďže je dôležité tam dole aj príjemne voňať, obsahuje výťažky z kvety orchidey.

Utišujúci intímny gél Feminelle
Utišujúci intímny gél Feminelle – Foto: archív Oriflame Slovensko

Fakt č. 5: Obliekam sa pekne = som šťastná.

A takto to naozaj funguje. Potvrdil to prieskum Hertfordshireskej univerzity, v ktorom zistili, že ak sa žena cíti šťastná, tak sa pekne oblieka. Ak je deprimovaná, tak na seba zvyčajne “hodí” rifle a nejaké tričko či mikinu. Jednoducho ju jej vlastný vzhľad až tak nezaujíma a nesnaží sa vyzerať lepšie, ako je jej vlastné psychické rozpoloženie. A čím horšie sa cítime, tým horšie sa obliekame, končiac až pri teplákoch a XXL tričkách. A ako je to s obľúbenými šatami? Až 60 % žien priznalo, že v čase psychickej pohody si veľmi rady oblečú svoje milované šaty, kým v čase nepohody to bolo až desaťkrát menej.

Oriflame poradca ti preto radí: vyjadri svoje šťastie! Vďaka Oriflame môžeš teraz v každom ročnom období doplniť svoj šatník o štýlové a trendy doplnky a bižutériu. Na jar siahni napríklad po krásnej šatke Sugarcane s ľahkou umeleckou potlačou, ktorá je vhodná k elegantným aj hravým kombináciám. Všetky svoje drahocennosti zmestíš do kabelky Popnugget, lesklej, lakovanej, ružovobéžovej, ktorá podčiarkne ženskosť v tebe. Na denné aj večerné príležitosti siahni po štýlových perličkách v elegantnej sade Hermine, ktorá obsahuje zlatistú retiazku s príveskom a náušnice.

Šatka Sugarcane
Šatka Sugarcane – Foto: archív Oriflame Slovensko
Kabelka Popnugget
Kabelka Popnugget – Foto: archív Oriflame Slovensko
Sada náušníc a náhrdelníka Hermine
Sada náušníc a náhrdelníka Hermine – Foto: archív Oriflame Slovensko

Oriflame poradca má pre teba jasný odkaz: nech všetci vedia, že si šťastná! A ty sama pre svoje šťastie urob maximum – buď zdravá, buď krásna, buď šťastná. Buď taká spolu s nami.

Viac informácií nájdeš na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk