Oriflame poradca: Kvalitný výrobca kozmetiky pozná svoje ingrediencie, záleží mu na efek-tivite a dbá na životné prostredie

Oriflame nove

DJ/PR Švédska prírodná kozmetika Oriflame sa na svetovom trhu nachádza už viac ako 50 rokov. Od svojich samotných začiatkov buduje nielen na prírodných ingredienciách, ale aj na láske k prírode. Od začiatkov odmietala testovať na zvieratách, nadväzovala spoluprácu s vedcami – najväčšími odborníkmi vo svojich oboroch a svoje produkty klinicky testovala nielen na bezpečnosť, ale aj na efektivitu.

Oriflame priamo vo svojich radoch zamestnáva vyše 150 vedcov, ktorí nielen vyvíjajú nové kozmetické, ale aj wellness produkty, ktoré sa stávajú stále viac obľúbenými. Razí koncept Beauty by Sweden, ktorý je zástancom faktu, že naozaj krásna môžeš byť iba vtedy, keď si šťastná. Keď si zdravá, keď si spokojná so sebou a svojím životom. Inak je ti všetka kozmetika úplne zbytočná.

My v koncepte Beauty by Sweden veríme, že krásnymi nás robí:

#1 Láska a zodpovednosť k prírode.

V Oriflame prírodu naozaj milujeme. Nielen preto, že jej silu využívame v našich produktoch, ale preto, že práve aj pre poznanie jej sily si ju nesmierne vážime a chceme ju chrániť. Napríklad aj znižovaním odpadu, ktorý putuje na skládky, znižovaním spotreby vody, znižovaním emisií pri distribúcii našich produktov, ale napr. aj obalmi, do ktorých naše produkty balíme. Napr. produkty Love Nature sú zo 40 % vyrobené z recyklovaných plastov. Medzi novinkami teraz nájdeš aj Kolínsku vodu v spreji Sensity Midnight Mist, obal ktorej je vyrobený z recyklovaného plastu. Aj tak sa snažíme znížiť negatívny dopad na životné prostredie. Samotná kolínska voda je veľmi osviežujúca, plná iskrivých hrejivých tónov a vhodná na celotelové použitie.

Kolínska voda v spreji Sensity Midnight Mist, 200 ml, 12,90 eur.

#2 Sila prírody využitá v náš prospech.

V našej výrobe spolupracujeme v čo najväčšej možnej miere s udržateľnými farmami a s farmármi pracujúcimi s trvalo udržateľnými zdrojmi. Zároveň zamestnávame vyše 150 vedcov, pre ktorých sú rastliny doslovne vášeň. Skúmajú rastlinné kmeňové bunky a ich silu využívajú v prospech každej jednej našej zákazníčky či zákazníka. Dokonalé poznanie rastlín a ich vlastností môžeš vidieť aj na ďalších dvoch novinkách – Vyživujúci koncentrát Optimals a Prečisťujúci koncentrát Optimals. Ten vyživujúci obsahuje šípkový, kanolový a ľaničníkový olej s obsahom esenciálnych mastných kyselín, ktoré vypínajú a vyživujú pleť a tiež vitamín E, ktorý ju pomáha hydratovať. Preto je Vyživujúci koncentrát Optimals ideálny na použitie na pleť vystavenú vetru, dažďu alebo po pobyte na slnku.

Prečisťujúci koncentrát Optimals obsahuje egreš a rakytník. Egreš obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré pomáhajú pleť rozžiariť a oživiť a rakytník je bohatý na antioxidanty, ktoré pleť chránia a neutralizujú pôsobenie voľných radikálov spôsobujúcich predčasné starnutie pleti. Po Prečisťujúcom koncentráte Optimals môžeš siahnuť napríklad po konzumácii nezdravého jedla, po prebdenej noci či prílišnom fajčení.

Vyživujúci koncentrát Optimals, 15 ml, 12,90 eur.

Prečisťujúci koncentrát Optimals, 15 ml, 12,90 eur.

#3 Sebavedomie.

A to v prípade mnohých z nás súvisí aj s pekným zovňajškom. Oriflame nedávno predstavil svoj nový rad dekoratívnej kozmetiky, ktorý je efektívny, rýchlo a príjemne aplikovateľný, a pritom “nevybieli” tvoju peňaženku. Dekoratívny rad OnColour prináša medzi novinkami Mono očné tiene OnColour, ktoré sa ľahko rozotierajú, umožňujú vytvoriť intenzitu podľa potreby a dlho vydržia. Kompaktný púder OnColour pleť zmatňuje, zjemňuje a zjednocuje. Je ako stvorený do každej kabelky na prepudrovanie počas dňa.

Mono očné tiene OnColour, 2 g, 4,90 eur.

Kompaktný púder OnColour, 6 g, 7,50 eur.

Miluj prírodu a buď k nej zodpovedná spolu s nami, zároveň miluj seba, pretože láska k sebe samej je to, čo ťa robí tak úžasnou, aká si.

Pozri si celú ponuku v novom katalógu 11 (platný od 22. 7. do 11. 8. 2019) a nájdi ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk