Oriflame poradca: Nastylujte si najkrajší rok 2020!

Nail_oncolour.jpg

DJ/PR Dávate si predsavzatia do nového roka? Čo tak zaumieniť si, že sa budete viac venovať sama sebe?

Každý rok si dávame predsavzatia. Niekto to tak nepomenuje, ale azda každý si v istej dobe roka bilancuje, čo by mohlo byť inak. My v Oriflame vidíme, že ženy si na seba nenachádzajú dostatok času. Vidíme to, keď k nám prídu na merania, keď sa prídu nalíčiť či keď sa rozhodnú chudnúť s našimi výživovými odborníkmi. Zväčša tomu, že na dvere zaklopali, predchádzali roky odovzdanej driny v prospech rodiny, práce, kamarátok, okolia… A potom to prišlo – už som na rade ja! I keď niekedy len na chvíľku.

Povzbudzujeme vás k tomu, aby ste tento rok postavili na prvé miesto seba – začali sa o seba starať a milovali sa. Aby ste aktívne každý deň podporovali svoje zdravie a svoju krásu, nie ako povinnosť, ale ako hobby. A my vám s tým chceme pomáhať produktami, ktoré boli a sú vyrábané s láskou k prírode, s čo najväčšou možnou mierou udržateľného prístupu (od pestovania či získavania ingrediencií, cez výrobné procesy, až po balenie a distribúciu), s pokrokovými technológiami a na základe odborných poznatkov viac ako 120 vedcov pracujúcich v dvoch centrách pre výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek Oriflame.

12886448.jpg

Zamerajte sa na svoje vlasy!

Väčšinou je to tak, že na sebe môžete robiť akékoľvek zmeny, často si to mnohí nevšimnú. Zmena vlasov však takmer nikdy neostala nepovšimnutá. Oriflame teraz prináša až 4 skvelé novinky určené na dokonalý styling vlasov, s ktorými sa vám bude príjemne pracovať a dosiahnete želané výsledky.

Túžite po parížskej elegancii? Siahnite po novom Spreji na vlasy s lesklým efektom HairX Advanced Care Style Smart, s ktorým sa vám podarí vytvoriť elegantný vzhľad vlasov zapnutých vzadu. Sprej navyše obsahuje UV filtre pre ochranu vlasov a sójový olej a vitamín F pre hodvábne a žiarivé vlasy.

Chcete svojim inak neposlušným vlasom dodať jemnosť? Poteší vás nový Sprej na ochranu vlasov pred teplom HairX Advanced Care Style Smart, ktorý vytvorí krásne jemné vlnky, drží tvar a krotí nepoddajné kadere za pomoci anti-statickej techológie.

Spoznajte v sebe kráľovnú tituliek magazínov! Uhladené rovné vlasy začesané dozadu sú dnes veľmi trendy a s novým Tužidlom na vlasy HairX Advanced Care Style Smart ich tak ľahko učešete aj vy. Tužidlo má nelepivé zloženie, ľahko sa vyčesáva, vlasy nevysúša a zanecháva ich poddajné a hebké.

Alebo vo vás drieme rokerka, ktorá chce z vlasov vytvarovať moderný vzdušný účes? Lak na vlasy HairX Advanced Care Style Smart je vhodný na všetky typy vlasov, nelepí sa, ľahko sa vyčesáva a pomôže vám docieliť krásne moderné účesy.

Sprej na vlasy s lesklým efektom HairX Advanced Care Style Smart, 100 ml, 7,90 eur.

Sprej na ochranu vlasov pred teplom HairX Advanced Care Style Smart, 150 ml, 7,90 eur.

Tužidlo na vlasy HairX Advanced Care Style Smart, 200 ml, 7,90 eur.

Lak na vlasy HairX Advanced Care Style Smart, 200 ml, 7,90 eur.

Oriflame

Ukážte všetky svoje farby!

Mimoriadne obľúbený rad dekoratívnej kozmetiky OnColour vám pomôže zvýrazniť svoju ženskosť a osobnosť. Koketujte s novým rokom krásne zvodnými perami. Nový trblietavý Rúž na pery OnColour vám v 4 odtieňoch ponúka sýte farby, jemne trblietavý vzhľad, výborné krytie a jednoliaty odtieň. 3 nové žiarivé odtiene ponúkajú aj Laky na nechty OnColour s rýchloschnúcim zložením. Dokonalý pohľad si vyčarujete vďaka novým Tieňom na oči a obočie OnColour, kde v jednej paletke nájdete 8 ladiacich tieňov so sýtymi farbami s dlhotrvajúcim zložením.

Rúž na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur.

Lak na nechty OnColour, 5 ml, 4,90 eur.

Tiene na oči a obočie OnColour, 4,24 g, 12,90 eur.

Oriflame

Doprajte výživu svojej pokožke!

Všetky túžime po krásnej pokožke a niekedy sme ochotné natrieť sa aj niekoľkými vrstvami maskujúcich prípravkov či neskôr liečivých mastí. Ale čo tak myslieť na zdravie svojej pokožky priebežne? Vyberajte si kozmetiku, ktorá nielen plní svoj účel, ale zanechá vašu pokožku vyživenú a plnú zdravia.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je od svojich začiatkov spred vyše 50 rokov zástancom filozofie komplexnej krásy – krásy zvonka i zvnútra, ktorá je podmienená zdravím. Preto aj nový rok začína produktami, ktoré prispejú nielen ku kráse, ale aj k zdraviu vašej pokožky. Najmä teraz v zime sa vám bude hodiť Vyživujúci krém na ruky s kokosovým olejom, ktorý vyživuje a obnovuje pokožku suchých rúk, zvyšuje jej hydratáciu a znižuje stratu vlhkosti v pokožke. Ideálnymi na zimné obdobie sú ale aj Sprchovací krém Wild Blueberry s výťažkami z prírodných čučoriedok a Viacúčelový krém Wild Blueberry s výťažkami z prírodných čučoriedok. Čučoriedky sú totiž bohatým zdrojom antioxidantov a pomáhajú vyživovať, hydratovať a ochraňovať pokožku.

Dôležité je cítiť sa zdravo aj tam dole. Upokojujúci intímny čistiaci gél Feminelle vyvažuje pocity nepohodlia vďaka čistiacim a osviežujúcim vlastnostiam, vďaka výťažkom z aloe vera a slezu upokojuje.

Sprchovací krém Wild Blueberry s výťažkami z prírodných čučoriedok, 200 ml, 4,50 eur.

Viacúčelový krém Wild Blueberry s výťažkami z prírodných čučoriedok, 150 ml, 7,90 eur.

Upokojujúci intímny čistiaci gél Feminelle, 300 ml, 7,90 eur.

Pozrite si celú ponuku katalógu 1 roka 2020 (platný od 16. 12. 2019 do 12. 1. 2020) a nájdite ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk