Oriflame poradca: Prirodzený škandinávsky make up očí

Oriflame.jpg
Oriflame

DJ/PR Scandi beauty nie je iba definícia toho, ako sa o svoju pleť či celú seba starať, ale aj ako sa prirodzene a naturálne nalíčiť. Základom zvýraznenia očí je rozhodne efektívna špirála!

Severanky, ktoré sa stávajú symbolom krásy dneška, si na make up potrpia. Ale v takom tom správnom zmysle – nič neprehnať a naturálne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. Pretože každá z nás je prirodzene krásna!

Severanky budujú na dekoratívnej kozmetike, ktorej nie je príliš veľa, ale plní svoj účel. A presne taká je aj dekoratívna kozmetika švédskej značky Oriflame – plní si svoj účel, a to efektívne.

Okamžitý maximálny objem po prvom nanesení!

Základom make upu očí je špirála. Väčšina žien priznáva, že ak by mali použiť iba jednu vec z celej ponuky dekoratívnej kozmetiky, bola by to práve špirála, ktorá zvýrazní oči. Oriflame teraz prináša novú a jedinečnú Špirálu the ONE Tremendous Big Volume so superveľkou kefkou s viac ako 300 štetinkami, ktoré vašim mihalniciam zabezpečia až 6x väčší objem. Revolučná kefka má absolútne jedinečný dizajn – má 5 výčnelkov, 30 mm a vankúšikovité vlákna, ktoré absorbujú maximálne množstvo náplne. Všetky tieto revolučné noviny smerujú k jedinému – zabezpečiť čo najväčší objem mihalníc. Klinické testy novej špirály potvrdili, že mihalniciam dodá až 6x väčší objem, spotrebiteľské testovanie navyše potvrdilo, že špirála na mihalniciach vydrží až 24 hodín. Náplň má krémové zloženie s výnimočne čiernymi pigmentami a mihalniciam dodáva výnimočný vzhľad.

Špirála The ONE Tremendous Big Volume, 10 ml, 10,90 eur.

Precíznosť a nevtieravosť s OnColour!

Ak ale máte chuť na výraznejšie líčenie, cestou sú linky či ceruzky na oči. Nová Tekutá očná linka OnColour má polopružnú špičku, ktorá precízne nakreslí tenké, ale aj hrubšie linky, hladko a jednotne sa nanáša. Nová Ceruzka na oči OnColour v dvoch klasických odtieňoch je vhodná na vytvorenie precíznych liniek alebo dymového efektu.

Oriflame

Ak si k make upu očí rady dotvoríte aj neodolateľné pery, sýte a matné odtiene nových Matných rúžov na pery OnColour sú tie pravé. Rúže obsahujú sýte pigmenty, sú krémovej textúry a majú výrazné farby. Pre jemnejší look je zaujímavý nový Farebný balzam na pery OnColour v troch jemných farbách s hydratačnými účinkami.

Tekutá očná linka OnColour, 3,5 ml, 5,50 eur.

Ceruzka na oči OnColour, 1,12 g, 4,50 eur.

Matný rúž na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur.

Farebný balzam na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur.

Pozrite si celú ponuku v novom katalógu 13 (platný od 2. do 22. 9. 2019) a nájdite ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk