Oriflame poradca: Vyfarbi si leto najpestrejšie, ako sa dá!

Oriflame.jpg

DJ/PR Oriflame ti k tomu prináša nový jedinečný rad dekoratívnej kozmetiky OnColour! Nájdeš v nej všetko potrebné na to, aby si sa v lete mohla obliecť do sýtych farieb, ktoré ti dodajú štýl.

Beauty by Sweden je koncept, ktorý je už samotným švédskym pôvodom predurčený na to, aby sa neustále vyvíjal, zlepšoval a skvalitňoval. Odborníci Oriflame sa neuspokoja s tým, čo existuje, ale snažia sa stále vyvíjať niečo lepšie. Okrem toho vedia, že pre krásu nie je dôležité iba to, ako vyzeráme, ale aj to (ba možno predovšetkým to), ako sa cítime, ako si samy veríme, ako sa nám žije v našej vlastnej koži. Aj to je dôvod, prečo okrem iných noviniek vytvorili úplne nový rad dekoratívnej kozmetiky OnColour, ktorá ti za veľmi príjemné ceny ponúkne skvelé služby! Aby si aj ty v sebe pocítila radosť k dokonalej krásy – vnútornej i vonkajšej – akú nájdeš v koncepte Beauty by Sweden od Oriflame.

Tak si pripravená na farebnú explóziu?

V rade OnColour nájdeš spolu až 124 farebných produktov, ktoré sa postarajú o tvoj svieži look a ktoré budeš spoznávať postupne od katalógu 10.

Veľmi praktickou novinkou je Obojstranná ceruzka na oči OnColour, ktorá výborne kryje a príjemne sa nosí, svoju účelnosť však demonštruje najmä dvoma perfektne zladenými odtieňmi. Ako si ňou nalíčiš oči? Veľmi rýchlo! To je zásada charakteristická pre celý rad OnColour – rýchlo a kvalitne.

Špirála OnColour je tiež dlhotrvajúca, okrem toho je aj vyživujúca – obsahuje provitamín B5, ktorý hydratuje a zvláčňuje. Tvojim mihalniciam dodá objem, na ktorý budeš hrdá.

Rúž na pery OnColour obsahuje zmes bohatých pigmentov, vďaka ktorým si môžeš byť istá, že tvoje pery budú krásne farebné. Okrem toho sa ti bude príjemne nosiť, komplex CreamComfort totiž zaručuje hladké a jednotné nanášanie a príjemnú textúru. V ponuke nájdeš až 20 odtieňov!

Žiadna žena sa nemôže cítiť dokonale upravenou, ak má zanedbané nechty. V Oriflame sme mysleli aj na to, a tak je v rade OnColour k dispozícii až 15 lesklých a 5 trblietavých lakov na nechty s obsahom komplexu Colour Coverage, ktorá nechtom dodáva nádhernú sýtu farbu. Samotné lakovanie pre teba bude vďaka širokému hranatému štetcu nielen precízne, ale aj jednoduché a veľmi rýchle.

Tvári treba farbu dodať tiež, pomôžu ti Korektor a Krycí krém OnColour, ktoré spoločnými silami prekrývajú výrážky a nejednotné zafarbenie a vytvárajú jednotný tón pleti.

12459103.jpg

OnColour je jednoducho rad, ktorý musíš vyskúšať a sama budeš prekvapená, akú kvalitu dostaneš za rozumné ceny. Ak rada experimentuješ, skúšaš nové farby, testuješ vhodnosť toho-ktorého odtieňa, no zároveň nemieniš na dekoratívku minúť celý balík, OnColour poteší najmä tvoju dušu. Uži si to!

Obojstranná ceruzka na oči OnColour, 1,5 g, 4,90 eur.

Špirála OnColour, 8 ml, 5,90 eur.

Rúž na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur.

Lak na nechty OnColour, 5 ml, 4,90 eur.

Krycí krém OnColour, 30 g, 7,50 eur.

Korektor OnColour, 4,5 g, 4,90 eur.

Pozri si celú ponuku v katalógu a nájdi ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení na www.oriflame.sk.

Pre viac informácií kontaktuj perla.zincikova@applepie.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk