16. ročník OTO: Pôvabná Adriana Kmotríková v červenej a Nela Pocisková ako víla

Adriana Kmotríková

Ceny televíznej ankety sú už rozdané. Ktorá zo slovenských celebrít zatienila ostatné?

V poradí už šestnásty ročník televíznej ankety OTO ovládli Adela Banášová a Marcel Merčiak. Tridsaťpäťročná rodáčka z Bratislavy získala tak ako minulý rok trofeje v kategóriách Moderátor/ka TV programov a tiež Absolútny OTO. Pre túto príležitosť si zvolila rafinované šaty od Fera Mikloška, ktoré jej odhaľovali jedno plece a vkusne kopírovali závidenia hodnú postavu. Merčiak uspel ako Moderátor TV športu a Komentátor športu.

Cenu pre moderátora alebo moderátorku spravodajstva získala Adriana Kmotríková, ktorej to na červenom koberci mimoriadne pristalo. Obľúbená moderátorka potvrdila, že má vynikajúci vkus. Kmotríkovej šaty žiarivej červenej farby, v kombinácii s účesom z krátkych vlasov a červeným rúžom, skvelo podčiarkli jej pôvab. V kategórii Redaktor/-ka TV spravodajstva zvíťazil Jozef Kubányi a osobnosťou TV publicistiky sa stal Patrik Herman. Kategóriu spevákov ovládol Adam Ďurica, trofej pre speváčku získala Kristína a medzi hudobnými skupinami zvíťazili Fragile.

Za najobľúbenejšieho herca si hlasujúci zvolili Daniela Heribana a spomedzi herečiek dostala najviac hlasov Zuzana Šebová. Medzi seriálmi triumfovala Horná Dolná, najobľúbenejším zábavným programom je Milujem Slovensko a programom roka Chart show. Cenu magazínu Život získal Michal Kubovčík. Do siene slávy uviedli Emila Horvátha.

Informácie pochádzajú z webstránky www.cas.sk a z archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk