Paci Pac a kamaráti pokračujú v mega úspešnom turné aj tento rok

Archiv paci pac.jpg
Zdroj foto: Archív PACI PAC

Hudobno – vzdelávací projekt PACI PAC, za ktorým stojí dvojica umelcov: herečka a speváčka Adriana „Paci“ Pešinová a bývalý člen skupiny Iné Kafé Mário „Pac“ Praženec, pokračuje v dobre našliapnutom tempe a nezaháľa ani v novom roku.

Minuloročnú jeseň Paci a Pac odštartovali turné naprieč celým Slovenskom, ktoré sa na každej zo štrnástich zastávok tešilo veľkému záujmu a množstvu pozitívnych ohlasov. Uplynulý  rok bol pre veselú spevácku dvojicu úspešný aj vďaka vysokej sledovanosti zverejnených videí. Koncom roka bodovali aj s doposiaľ posledným videom k pesničke Medvedík, v ktorej hosťuje Mário Kuly Kollár z kapely Desmod. „S Kulym sa poznám viac ako 20. Rokov. Ešte keď som hrával v IneKafe, tak sme sa s chalanmi z Desmodu často vídali na koncertoch. Vedel som, že má malého syna, tak som sa opýtal, či by nám zahosťoval v novej pesničke. Práve sme dokončovali v štúdiu medvedíka a Kuly bol jednoznačný tip na spoluprácu. Neviem si predstaviť, že by z tej pesničky znel niekto iný. Som veľmi rád, že sa na to dal a že sme spolu zažili kopec zábavy v štúdiu aj počas natáčania. Ono sa to vlastne celé zbúchalo za 2 hodinky, viac nie. Dokonca sme si túto pieseň už aj stihli spoločne zaspievať naživo na jednom z našich vystúpení,“  hovorí PAC.

Naladení na rovnakú vlnu pokračujú aj v Novom roku

Po jesennej časti turné, z ktorej záznam si môžete pozrieť na YouTube, sa tandem Paci Pac vracia v plnej sile späť. Navštívia až dvadsať miest naprieč našou krásnou krajinou , a to s vynovenou show plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís. Vďaka tomu sa takmer okamžite prenesiete do úžasného rozprávkového sveta. Aj tentoraz sa návštevníci koncertov môžu tešiť na ústredné postavičky, ktoré k vystúpeniam obľúbenej detskej dvojice neodmysliteľne patria.

Ladislav bona3.jpeg
Zdroj foto: Ladislav Bóna Vzťahy sú komplikované a aj keď je na začiatku všetko krásne, ba priam rozprávkové, v niektorých prípadoch to však netrvá večne. Najčastejším kameňom úrazu je žiarlivosť a nevera, ale v prípade tohto Slováka ide o problém, ktorý niekoľko žien považujú za viac ako malicherný. Nahnevaný muž sa rozhodol posťažovať na svoju snúbenicu na sociálnej sieti. Ak však očakával pochopenie, tak sa poriadne zmýlil. Mnohé ženy totiž Slovákovi vyčítali, že by mal svoju milovanú polovičku chváliť za to, že chce rozumne ušetriť miesto toho, aby ju verejne kritizoval. Ako sa na jeho spoveď pozeráte vy?

Priznanie Slováka

"Som muž a priznávam, že nechápem svoju partnerku a jej zmýšľanie s nakupovaním. Ženy, aký máte názor na nakupovanie v Second Handoch? Ja viem, že to už nie sú otrhané, deravé handry ako kedysi, ale ide o princíp, že je to tovar zo sekáča! Ide totiž o to, že moja priateľka tam veľmi rada nakupuje. Stále! Sú to vkusné a hľa pekné kúsky, ktoré by ste nepovedali, že sú zo sekáča. Voľným okom, ale ja o tom viem a hanbím sa! Hej, to je to, priznávam, že sa hanbím za svoju priateľku, lebo nakupuje v sekáčoch. Boli sme v meste a zobrala ma do jedného takého, našla na seba pekné blúzky. Pekné a za 1 euro, niekedy za 50 centov. Hovorím jej, že poď do Auparku do normálneho originálneho obchodu, že jej na tú blúzku dám aj 20 eur, ale bude mať originálny kúsok. Že načo by tam chodila, keď to isté môže mať za lacno? Boli sme na akcií a obliekla sa pekne. Blúzka, sukňa, kostýmček. Všetko zo sekáča! Chválili jej tam postavu aj oblečenie a pýtali sa, z akého butiku to má. Ona sa bez hanby priznala, že zo sekáča! Tá hanba, čo som prežíval a potom výsmech, či si neviem obriadiť svoju ženu? Ideme sa brať! To sa mám obávať, že si svadobné šaty kúpi zo sekáča za 5 eur? Priznáte sa tu ženy, že tam nakupujete? Je to veľká hanba? Vďaka. "

„S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme, všetci návštevníci  sa môžu tešiť aj na klasiku ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, Čarbičky, či spomínaného Medvedíka prezrádza bližšie detaily o pripravovanom turné Mário Praženec, známy ako PAC. Adriana PACI Pešinová dodáva: „Na jeseň sme si na divákoch otestovali, že naša šou naozaj funguje, vychytali sme pár detailov a už sa nesmierne tešíme na ďalšie zastávky, napríklad také, kde sme dlhšie nehrali.“

Štart druhej časti turné zožal mimoriadny úspech, zaslúži si preto REPETE

Druhá vlna koncertných vystúpení odštartovala v hlavnom meste Slovenska. V Bratislave si Paci Pac získali srdcia detičiek  i veľkáčov, ktorí ich farebnú a veselú show odmenili  neutíchajúcim potleskom.Vypredaný DK Zrkadlový háj praskal vo švíkoch a atmosféra bola naozaj výnimočná. „Na náš koncert prišlo veľa detí, ktorých hlavným cieľom bolo zabaviť sa. Myslím, že sa nám to všetkým nanajvýš podarilo a tak ako sa bavili deti, sme sa zabavili aj my. Pre mňa osobne to bola jedna veľká party,“ teší sa PACINA.  Koncertná  šnúra naprieč Slovenskom pokračuje celé dva mesiace a kreatívne duo sa, v doprovode klaviristky Beáty Eibenovej, perkusionistu Petra Štendu a herca Matúša Šťastniaka, postupne objaví v každom regióne Slovenska. Dobrou správou je, že v marci sa uskutoční aj druhý bratislavský koncert. Fanúšikovia Paciny a Paca, ktorí sa na otvárací koncert nedostali, majú možnosť zažiť naživo pestrý, nielen hudobný program, plný obľúbených detských hitov.

Archiv paci pac 1.png
Archív PACI PAC

Paci Pac sa postupne predstavia

12.02. Piešťany – KSC Fontána – 17.00h

21.02. Myjava – KD Samka Dudíka – 17.00h

22.02. Martin – DO Strojár – 10.00h

22.02. Levoča – Kino Úsmev – 16.00h

23.02. Bytča – Dom kultúry – 16.00h

27.02. Senica – Dom kultúry – 17.00h

01.03. Pezinok – Dom kultúry – 16.00h

03.03. Nové Zámky – Dom kultúry Kovák – 17.00h

05.03. Hlohovec – Kino Úsmev – 17.00h

08.03. Nitra – Nájomná jednotka 210 – 16.00h

16.03. Levice –  CK Junior – 17.00h

18.03. Malacky – Event Hall – 17.00h

19.03. Bratislava – DK Ružinov – 17.00h

22.03. Kežmarok – MsKS – 16.00h

27.03. Lučenec – Divadlo B.S. Timravy – 17.00h

28.03. Bardejov – Kino Žriedlo – 10.00h

29.03. Turzovka – Dom kultúry – 16.00h

05.04. Poprad – Dom kultúry – 10.00h

05.04. Košice – Historická radnica – 16.00h

Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk, prípadne na pokladni priamo v mieste konania.

Vstupenky sa rýchlo míňajú, preto ich kúpu zbytočne neodkladajte!

Nájdete nás:

Web: www.pacipac.sk

Facebook: www.facebook.com/pacipac.sk

Instagram: www.instagram.com/paci_pac

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom