Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img 39.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: Pinterest
reklama:
reklama:
reklama:
24. novembra 2017 HoroskopyHoroskopy na rok 2020 od Diana Matúškovázivotni-energie.cz

Paveda predpovedajúca osud človeka podľa zostavy hviezd

Astrológia náš život sprevádza už od útleho detstva. Jeden z prvých atribútov, ktorý si mladý človek osvojí a zapamätá je znamenie zverokruhu. Netreba sa tomu čudovať, veď horoskopy nachádzame všade. Či už je to denná tlač, internet, časopis, televízia alebo rozhlas. Mnohí ľudia práve za pomoci horoskopov hľadajú odpovede na nevypovedané otázky a nachádzajú zmysel života. Dôvod vyhľadania astrológa je často z vlastnej iniciatívy. Klientela zväčša nie je zameraná len na okruh ľudí s nižším vzdelaním či ľudí s ťažkými životnými situáciami, práve naopak. O astrológiu a s ňou spojené úkony sa zaujímajú aj politici, manažéri, bankári, podnikatelia a podobne.

Ako to funguje?

Astrológia pracuje na mnohých úrovniach. Na najjednoduchšej úrovni to môžeme prirovnať k pohybom rúk na ciferníku hodín. Podobným spôsobom to používa aj astrológia, ale namiesto času sleduje pohyby planét. Napríklad, ak sa niekto pozrel na hodiny o 8:45 cez deň počas týždňa, dokázal poznamenať, že s najväčšou pravdepodobnosť je na cestných komunikáciách vysoká premávka. Hodiny ale dopravnú zápchu nevytvárajú, jednoducho pôsobia ako spoľahlivý indikátor času, ktorý za pomoci hodinového ciferníka niekto interpretuje.

Je všeobecne známe, že Hitler a jeho zamestnanci verili v astrológiu, menej známym faktom však je, že spojenci 2. svetovej vojny použili astrológov na interpretáciu Hitlerovho horoskopu v snahe predpovedať jeho vojenské pohyby.

Zatmenie mesiaca 051017.jpg
Zdroj: Pinterest
reklama:

Podobným spôsobom môže niekto čítať aj graf astrológie, interpretovať to, čo naznačujú samotné pozície planét. Takto sa vytvára predpoveď, ktorá je založená na prijatých koreláciách z praktických pozorovaní počas mnohých životov. Toto je jeden z najpoužívanejších spôsobov využitia astrológie z lineárnej perspektívy.

Pravdepodobne najväčšou silou astrológie je to, že funguje so základným dôsledkom opísaného vesmíru z hľadiska teórie vlny a výsledného kvantového vesmíru.

Symbolický význam planét

  • Slnko (znamenie Leva) – „darca života“, spájané s mužským princípom, rozumom a vlastným egom,
  • Mesiac (znamenie Raka) – planéta plodnosti, symbol ženskosti, citov a inštinktov,
  • Merkúr (znamenie Panny a Blížencov) – planéta rozumu a komunikácie,
  • Venuša (znamenie Býka a Váh) – planéta lásky a krásy,
  • Mars (znamenie Barana) – symbol odvahy, boja a aktivity,
  • Jupiter (znamenie Strelca) – planéta múdrosti a blahobytu,
  • Saturn (znamenie Kozorožca) – planéta prekážok a povinností,
  • Urán (znamenie Vodnára) – zmena v pozitívnom i negatívnom zmysle,
  • Neptún (znamenie Rýb) – planéta božstva, symbol vyššej moci,
  • Pluto (znamenie Škorpióna) – symbol večného kolobehu života.
reklama:

Odporúčané

K téme

Aký ste typ ženy podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili? Príťažlivosť znamení: Horoskopy ONA a ON

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.