Pekné gesto Brada Pitta. Pozrite si, čo urobil pre malú fanúšičku

Brad Pitt

Video v článku zachytáva počin známeho herca, ktorý nikto nečakal.

Americký herec Brad Pitt pomohol dievčaťu, ktoré takmer zranil dav fanúšikov pri nakrúcaní jeho novej snímky Allied na Kanárskych ostrovoch. Päťdesiatdvaročný rodák z mesta Shawnee v Oklahome sa prišiel v pondelok večer zvítať so skupinou nadšencov, keď si všimol, že dievča tlačia k plotu, ktorý ohraničoval miesto nakrúcania. Podišiel preto k nej a ostatných požiadal, aby jej dali priestor, pričom sa postaral o to, aby mohla cez oplotenie preliezť. Na miesto hneď prišli záchranári, aby sa ubezpečili, či je malá fanúšička v poriadku.

V dobovom trileri Allied sa Brad Pitt predstaví ako francúzsko-kanadský špión. Spolu s ním si vo filme zahrajú Marion Cotillard, Lizzy Caplan či Matthew Goode. Snímku režíruje Robert Zemeckis, pričom do slovenských kín by sa mala dostať 1. decembra.

William Bradley Pitt patrí k najúspešnejším hollywoodskym hercom. Účinkoval v snímkach ako Legenda o vášni (1994), Sedem (1995), Sedem rokov v Tibete (1997), Zoznámte sa, Joe Black (1998), Klub bitkárov (1999), Podfu(c)k (2000), Trója (2004), Babel (2006), Po prečítaní spáľte (2008), Nehanební bastardi (2009), Strom života (2011) či v krimikomédii Dannyho jedenástka (2001) a jej dvoch pokračovaniach (2004, 2007). Za výkon vo vedľajšej úlohe filmu Dvanásť opíc (1995) a tiež za hlavné postavy v snímkach Podivuhodný prípad Benjamina Buttona (2008) a Moneyball (2011) ho nominovali na Oscara. Za posledné menované dielo bol na cenu americkej Akadémie filmových umení a vied nominovaný aj ako producent v kategórii Najlepší film. Sošku však získal až za produkciu filmu 12 rokov otrokom (2013). Predvlani sa predstavil vo vojnovej dráme Železné srdce a minulý rok ho diváci a diváčky mohli vidieť v snímke Pri mori.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk