Po rokoch konečne dohoda? Angelina Jolie a Brad Pitt spravili ďalší krok

Angelina Jolie, Brad Pitt

Dvojica je od roku 2016 v rozvodovom konaní.

Americká herečka a režisérka Angelina Jolie a herec Brad Pitt sa dohodli na starostlivosti o deti. Právnička Jolie pre reláciu Entertainment Tonight potvrdila, že sa tak stalo pred niekoľkými týždňami. „Dohoda, ktorá je založená na odporúčaniach posudzovateľa starostlivosti o deti, vylučuje potrebu procesu,“ uviedla Samantha Bley DeJean s tým, že podrobnosti sú pre dobro detí utajené.

Nemenovaný zdroj sa pre magazín People vyjadril, že dohoda medzi Jolie a Pittom je dočasná. „Nie je to trvalá ale skôr dočasná dohoda, nateraz, aby udržala veci v pohybe tým správnym smerom,“ povedal anonym pre People.

Bývalí partneri sa na starostlivosti o deti dohodli po tom, čo požiadali o predĺženie pôsobnosti ich dočasného súkromného sudcu, píše magazín s odvolaním sa na súdne dokumenty, ktoré sa mu podarilo získať. Ich sudca John Ouderkirk sa tak bude starať o ich rozvodové konanie do 31. decembra 2019.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii a neskôr na francúzskom zámku Miraval. Tri z detí – Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, Paxa z Vietnamu a Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne. Dvojica sa rozišla v septembri 2016, pričom Jolie vo svojej žiadosti o rozvod ako dôvod rozchodu uviedla neprekonateľné rozdiely.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk