Po ťažkom potrate sa stal zázrak? Adriana Sklenaříková je v tom

Adriana Sklenaříková

Slovenská modelka už prestávala veriť, že jej sen mať dieťa sa niekedy splní.

Slávna slovenská modelka Adriana Sklenaříková je tehotná. Informáciu, ktorú ako prvý priniesol francúzsky magazín Voici, v sobotu pre Nový čas potvrdil Sklenaříkovej manažér Miro Šimončič. „Áno, je to pravda. Adriana je tehotná,“ uviedol. „ Pre modelku, ktorá už začala strácať nádej, je to zázrak. Najmä po jej poslednom komplikovanom potrate v roku 2016. Jej sen sa splní a Adriana by mala porodiť svoje prvé dieťa v lete v roku 2018,“ uvádza francúzsky magazín.

Nový Čas pripomína, že 46-ročná Sklenaříková hovorila o svojej túžbe po potomstve aj v rozhovore, ktorý tomuto denníku poskytla pred dvoma týždňami. „ Už dvakrát som neúspešne absolvovala umelé oplodnenie. Ešte stále dúfame, že sa nám podarí mať spoločné dieťatko. Povedali sme si, že sa možno nad nami ešte matka príroda zľutuje, ale ak nie, tak tá adopcia je určite pre nás rozumné riešenie,“ hovorila vtedy Sklenaříková.

Modelka je po rozvode s bývalým manželom, 47-ročným francúzskym futbalistom Christianom Karembeum, od roku 2014 vydatá za arménskeho milionára Arama Ohaniana, s ktorým žijú striedavo v Monaku a marockom Marrákeši.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk