Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ráno, káva, čaj, vstávať, nohy, žena
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
8. mája 2020 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Po tridsiatke a stále sama? Zmeňte to!

Single tridsiatnička. V minulosti odsudzovaná, v dnešnej dobe považovaná za karieristku. Patríte do tejto skupiny aj vy?

Pred dvadsiatimi rokmi sa single žena po tridsiatke považovala za starú dievku. Mužmi bola zatracovaná a považovaná za stratený prípad. V súčasnosti už situácia nie je taká dramatická, no od ženy sa akoby automaticky očakávalo, že do svojich 30. narodenín si stihne nájsť pána pravého a založiť si s ním vlastnú rodinu.

Je pravda, že naše biologické hodiny neustále tikajú, ale ani rodina nám situáciu vôbec neuľahčuje. Práve naopak. Citové vydieranie našich mám, túžiacich po vnúčatku nám len pripomínajú, že čas už nebude náš najlepší kamarát a preto sa treba poponáhľať.

Patríte medzi ne aj vy? Nezúfajte, ani z ďaleka nie ste sama! A pravda je taká, že sa nájde aj kopec tých „šťastne“ vydatých, ktoré vám v kútiku duše tajne závidia a hneď by s vami menili.

reklama:

Každá z nás túži po tom istom: byť milovanou. A pokiaľ už do nášho života vstúpi láska, náš život sa výrazne zmení. Dáva nám nový rozmer , radosť zo života, no často krát aj bolesť. Láska a vzťahy nás formujú, učia a my postupne vplyvom skúseností dozrievame a stávame sa ženami.

Už si sama viete určiť, čo vám vyhovuje a do čoho sa už druhý krát určite nepustíte. Máte neobmedzené možnosti, pretože ste sama a nikomu sa za svoje rozhodnutia a konanie nemusíte ospravedlňovať. Pocit samoty však občas doľahne na každú z nás. Sama dobre viete, že byť single je fajn, ale nie dlhodobo.

Zatiaľ čo muž má dostatok času rozhodnúť sa, kedy sa usadí a splodí potomka, ženu okolo 30-tky začne chytať panika. A opodstatnene! Žiaľ ženské telo je uspôsobené na to, aby rodilo do tridsiateho roku života. Neskôr sa už s tehotenstvom spája množstvo rizík a komplikácií. Život bez detí môže byť síce krásny a oslobodzujúci, ale v istom veku prichádza túžba po dieťati, ktorú nedokážete utíšiť. Dôležité však je, aby nebolo príliš neskoro a šancu na dieťa ste nepremeškali.

reklama:

Dôležité je vedieť, čo chcete. Pokiaľ patríte k ženám, ktoré chcú byť samostatné, nezávislé a single, nikto vás nemôže za vaše rozhodnutie odsudzovať. Je to vás život a sama si vyberáte cestu, ktorou sa vydáte. Nejde predsa o to, čo od vás očakáva spoločnosť, ale čo chcete vy sama.

Pokiaľ ale túžite po klasickej rodine, je najvyšší čas niečo vo svojom živote zmeniť. Nepochybujte o tom, že ten pravý pre vás neexistuje, ale verte vo svoje kvality a v to, že budete šťastnejšia. Zatrpknuté ženy nemá žiadny chlap rád.

Zamerajte sa na svoju „cieľovú“ skupinu. Nehľadajte si mladšieho partnera, s ktorým pôjde len o ďalšie krátkodobé dobrodružstvo bez nádeje na stabilný vzťah. Hľadajte otca vašich detí. Zamerajte sa na mužov, ktorý sú vám podobní: vekovo, záujmami ako aj vizážou. Žiadny Cassanova alebo podpriemer, len aby ste sa usadili nemajú čo vo vašom výbere mužov robiť.

reklama:

Ak vás už nejaký muž očarí, nezabúdajte klásť dôraz v prvom rade na svoju ženskosť. Sebavedomé a úspešné ženy mužom naháňajú strach. Už nie ste naivná slečinka, ste osobnosť a viete, čo chcete. Muž musí vycítiť, že vám ide o viac, ako len náhodné zoznámenie na jednu noc.

Nehrajte sa na niečo, čo nie ste. Očarte ho tým, aká naozaj ste. Jedine tak si dokážete získať skutočný záujem muža a máte reálnu šancu na fungujúci vzťah. Držíme palce!

reklama:

Odporúčané

K téme

Čo si muž všíma na prvej schôdzke? Toto by ste nečakali 5 kategórií muža vo vzťahu

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.