Pod Tatrami sa diali nadpozemské kúsky

Pod Tatrami to poriadne vrelo
Pod Tatrami to poriadne vrelo Fun rádio

Po vydarených troch zastávkach v Nitre, Bojniciach a Malackách sa Fun rádio Dohoda presunula pod Tatry, aby pri popradskom AquaCity zabavila tisícky návštevníkov každého veku.

V sobotu 16. augusta ukončil svoju púť šiesty ročník najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Po vydarených troch zastávkach v Nitre, Bojniciach a Malackách sa Fun rádio Dohoda presunula pod Tatry, aby pri popradskom AquaCity zabavila tisícky návštevníkov každého veku.

Na pódiu sa na úvod predstavili mladé a talentované skupiny Frequency a Rock Reunion. Po nich prišla na rad bláznivá punk-rocková skupina Bijouterrier s nepopierateľným rukopisom Kuka z Horkýže Slíže, ktorý má na svedomí okrem hudby aj texty tejto nitrianskej kapely.

Nasledovali známejšie kapely ako AMO & Band, skvelý HEX a pre danú lokalitu už pomaly kultová formácia Helenine oči, ktoré zaplnili miesto pod pódiom veľkým množstvom fanúšikov. Atmosféra ďalej gradovala pri vystúpeniach EGA či žijúcej legendy Richarda Müllera. Napokon boli všetky oči na Majkovi Spiritovi, ktorému patril záver koncertnej časti.

Po koncertoch si prišli na svoje milovníci elektronickej hudby, ktorým tie najlepšie tanečné mixy až do skorých ranných hodín púšťali DJ Carlo a DJ Milan Lieskovsky z Fun rádia.

Aj napriek chladnejšiemu počasiu sa o pravú festivalovú atmosféru okrem fantastických hudobníkov a úžasného publika postarala aj TOP moderátorská dvojica Junior a Marcel. Vďaka ich nezameniteľnému humoru a vtipným súťažiam si získali dav, ktorý to aj patrične nahlas dával najavo.

Jedinečným bonusom Fun rádio Dohody v Poprade bola cyklotrialová exhibícia v podaní Majstra sveta Jána Kočiša. Niekoľkominútové predstavenie, počas ktorého na svojom bicykli preskakoval nie jedného ale až piatich ležiacich ľudí a tým predvádzal ozaj nadpozemské kúsky, sledovali návštevníci so zatajeným dychom.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk