Podprsenka snov: Ako si vybrať tu správnu pre vás?

Podprsenka, prsia, dvaja, láska, pár, spodná bielizeň, kráska, dekolt
Thinkstock

Nájsť podprsenku, ktorá vám sadne ako uliata, netlačí a navyše vám krásne vytvaruje dekolt, ktorý pritiahne mužské pohľady, je niekedy umením. Skúste pri hľadaní tej správnej využiť naše exkluzívne tipy.

Ako si konečne vybrať podprsenku, ktorá vám dobre padne? Vyskúšajte naše nasledujúce rady:

Košíčky

Košíčky by mali pevne obopínať prsia a nemali by v nich zostať prázdne miesta. Pokiaľ sa ale okraje podprsenky zarezávajú, je tento model pre vás dosť malý.

Ramienka

Nastavte si ramienka na potrebnú dĺžku už počas skúšania v obchode. Ideálne je, keď sa vám medzi ramienko a rameno vopchá jeden prst.

Kostice

Podprsenka s kosticami by mala taktiež pevne obopínať prsia, ale nesmie v žiadnom prípade nikde tlačiť, pretože by to bolo nielen pre vás nepríjemné, no predovšetkým pri dlhodobom nosení nezdravé.

Prečítajte si aj: 6 zdravotných rizík vo vašom šatníku!

Obvod pod prsníkmi

Pri výbere správnej podprsenky je dôležité, aby mostík medzi košíkmi priliehal tesne k hrudníku. Tlačiť a prerezávať vás ale nesmie.

Zadný diel

Zadná časť podprsenky by nemala byť príliš voľná, ale v každom prípade musí sedieť vodorovne. Keď sa zapínanie neustále posúva smerom hore, je vám podprsenka určite veľmi veľká.

Toto je najsexi farba podprseniek, ktorá sa páči Slovákom!

Super tip navyše

Máte pocit, že vám podprsenka sedí ideálne? Skúste zdvihnúť ruky. Keď sa bielizeň ani teraz nepohne, je to v skutku ten pravý kúsok pre vás!

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk