Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
list
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
list www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
10. júna 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Podvádzaná žena. Miesto hysterickej scény napísala list milenke svojho manžela. Až si ho prečítate, nebudete mať slov

Predstavte si, že ako muž máte milenku a vaša žena na to príde. Po pravde to nie je zrovna pekná predstava a vrelo všetkým odporúčame, aby sa takýmto situáciám v skutočnosti radšej vyhli. Avšak pokiaľ už by sa tak stalo, rozhodne by nešlo o príjemnú záležitosť. A teraz si predstavte, že by vaša žena, ktorá vám na neveru prišla, sama oslovila vašu novú milenku tým, že jej napíše otvorený list, ktorý následne zdieľa na internete. Nikto by asi nechcel byť v koži takého muža, pretože je to riadna hanba. Jednému mužovi sa to však prihodilo. Manželka mu prišla na neveru a milenke napísala otvorený list.

Namiesto nadávok privítanie

List napísala preto, že sa s mužom nedávno rozviedla a jej tri deti tak mala vychovávať nová žena. V liste sa teda zmienila o tom, aká dôležitá je starosť o túto rodinu. Rovnako tak novej žene udelila niekoľko rád a pravidiel, ktoré sa týkajú výchovy detí. Rozhodne jej nepísala o tom, že je na ňu nahnevaná alebo, že ju nenávidí. Chcela jej iba pomôcť a poradiť. Je to veľmi zvláštne, ale aj také veci sa vo svete stávajú. Takéto privítanie milenka muža a nová mamička rozhodne nečakala, a preto keď si list prečítala, padla do kolien.

Prijmite moje rady

„Vítam túto novú a jedinečnú modernú rodinu. Vítam váš nový vzťah, v ktorom sú zapojené aj moje deti“. Napísala žena na začiatku listu. „Mala by ste si uvedomiť, že deti sú kľúčom ku všetkému. Nikdy ich nesmiete stavať na druhé miesto za prácu. Vždy o ne musí byť postarané, preto vám k nim chcem dať pár rád. Rovnako tak by som vám rada napísala niečo o mojom bývalom mužovi, s ktorým budete žiť nový život. Sama viete, aký je, ale určite oceníte aj skúsenosti, ktoré som nazbierala za 20 rokov manželstva. V žiadnom prípade vám nechcem nič vyčítať. Som si istá, že viete, čo robíte a že k sebe s mužom patríte. Nám to jednoducho nevyšlo, a tak z toho nebudem robiť kovbojku. Dám vám len pár poučení, ktoré môžete využiť. „Pokračovala žena.

Manžel je dokonalý človek

Možno to bude znieť divne, ale žena napísala tiež: „Myslím, že môj bývalý manžel je dokonalý človek, ale pre niekoho iného, ​​než som ja. Moji synovia v ňom vidia veľký vzor a vždy pôjdu za ním. Milujú ho rovnako ako on je. Dokážu sa spolu dlho smiať a baviť sa o mnohých veciach. Ich vzťah je plný radosti a lásky.  Budú vás mať radi, keď sa o ne budete pekne starať a budete ich mať rada. Majú veľké srdce po svojom otcovi. Majú síce určité nedostatky, robia vtipy a rôzne výstrednosti, ale sú to moc šikovní chlapci. Nemeňte ich, veľmi by ste im ublížila. Ak budete mať pocit, že s vami nechcú hovoriť, nesnažte sa to meniť. Zostaňte sama sebou a buďte v pokoji.“

Vitajte v rodine

reklama:

„Dúfam, že si časom spolu vytvoríte krásny vzťah. Je k tomu však potrebné úsilie a veľa práce. A niekedy to nebude ľahké, ale stojí za to bojovať. Rovnako dúfam, že vás tento list nejako neodradí. Prajem vám veľa šťastia a úprimne vás vítam v rodine. Tina. “

reklama:

Odporúčané

K téme

Nevera naštrbí dôveru aj sebavedomie Mladá žena po pôrode schudla 26 kíl. Stačilo jej robiť len toto a za pol roka mala tehličky na bruchu

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.