Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
21. júla 2021 Móda a krásaMódne trendy od DamskaJazda.skSITA

Pohľad mužov na ženskú krásu. Čo ich priťahuje a čo naopak nemôžu vystáť

Čo muži na ženách zbožňujú a čo naopak veľmi nemusia? Prezradili oni sami. Pri niektorých odpovediach budete zrejme prekvapené.

Áno vieme, pohľad mužov a žien na samotnú krásu sa diametrálne líši. Častokrát opak toho, čo muži na ženách vnímajú ako sexi, vidia ony samy úplne inak. Pozrite sa spolu s nami, čo muža na ženách neuveriteľne priťahuje, čo považujú za sexi a na druhej strane, čo príliš nemusia.

Veci, ktoré my berieme ako samozrejmosť sú pre mužov mimoriadne príťažlivé

„Pre mňa osobne je neuveriteľne sexi aura, ktorú žena okolo seba má a vyžaruje. Nemusí mať 45 kíl, ani figúru topmodelky, to čo ma naozaj dostáva je to, ako danú osobu vnímam. Ako na mňa vplýva, zbožňujem neformálnosť, prirodzenosť, ak sa človek na nič nehrá a je sám sebou od začiatku. Neviem to bližšie popísať, ale keď sa na takú babu pozriem, poviem si wau. Paradoxom však zostáva, že vždy sú tieto krásky zadané. „(Marek, 34)

„Ja na ženách milujem ich schopnosť nenútene a nenásilne zvádzať. Žiadne umelé krásky u mňa neuspejú, som zástanca prirodzenosti. Samozrejme, musí byť atraktívna, mať peknú postavu, ideálne dlhé vlasy a čokoládovú pokožku. To je niečo, čo si okamžite všimnem a je to pre mňa dokonalé. Na druhej strane neznášam afekt, hrané správanie a prehnané sebavedomie žien. „

reklama:

„Mám pocit, že mnoho žien sa v dnešnej dobe snaží byť na silu samostatnými, ale mnohokrát im to v reálnom živote nevychádza. A to je potom skôr smiešne ako príťažlivé. Požiadať o pomoc je určite viac sexi než hrať sa na dôležitú. „ (Leo, 32)

„Ja sa nebudem na nič hrať, moji blízki ma poznajú a to, čo ma na žene na prvý pohľad dostane je fyzická krása. Všímam si telo ako celok, pás, boky, tvár, potom sa zameriavam na oči nakoniec ma zaujme celkové vyžarovanie. Ale určite pri pohľade na prvý pohľad je to toto. Úprimne nemusím, ak má baba kilá navyše, potrpím si skôr na tie útlejšie“. (Alan, 28

„Mňa na ženách neuveriteľne priťahuje, ak sú samostatné. Doteraz som mal ženy, ktoré sa nevedeli samy rozhodovať. Áno, boli nádherné, mali krásne postavy, nádhernú tvár, ale všetko som za ne musel riešiť ja. Od výberu miesta na večeru, cez to kam pôjdeme na dovolenku až po ich pracovnú náplň. A to je peklo. Nesamostatná žena, bez vlastného názoru je podľa mňa to najhoršie. A pokojne môže vyzerať ako Cindy Crawford. „(Jozef, 30)

reklama:

Odporúčané

K téme

Veľa ľudí začína trpieť letnou afektívnou poruchou. Čo to je? Koľko koní sa skrýva na tomto obrázku? Dokážete ich spočítať všetky? Poriadne sa sústreďte, zdanie klame

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.