Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, kráska, samota, rozprávka
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:

Posolstvo na týždeň od 12.2. – 18.2.2018

Tentokrát mi “prišlo”, že výklad nie. “Hovor o tom, čo prichádza, upozorni na to”. Tak teda napíšem, aj keď to bude možno kúsok chaotické, ale dúfam, že zrozumiteľné:

  • dlho bola Zem v izolácii. Svetelné bytosti rozhodli, že nie je viac možné energie zadržiavať, obmedzovať, je potrebné ich “pustiť”. Približne od septembra 2017 rapídne stúpajú a vy, čo ste viac citliví, to určite vnímate. Ako sa cítite? Čo to s vami robí? Viete, o čom píšem……
  • energie k nám prúdia a sú enormne silné. Od 09.01.2018 je tento proces kompletne spustený. Uvidíme, čo to s nami urobí. Ukotvujte sa, buďte v pokoji, snažte sa oddychovať, meditovať.
  • 100% dovŕšenie pomaly prechádza do našej reality. Vaše pocity vám to jasne dávajú najavo – bolesti hlavy, malátnosť, vidiny podobné halucináciám, nepochopiteľná únava alebo naopak obrovská sila. Výbuchy hnevu alebo eufória.
  • Najviac dajú zabrať energie od 01. 03. – 21.03.2018, zbierajte preto silu, buďte vo svojom strede, aby ste tento nápor zvládli. Bude to jednoducho energetická šupa. V konečnom dôsledku, ako som napísala, tí citlivejší to už určite vnímajú.
  • Čo najviac teší mňa osobne, je informácia, že sa prevalia postupne všetky svinstvá, kauzy, podvody – a pre skeptikov, ktorí toto odmietali vidieť, to bude veľmi ťažké obdobie. Prosím v tomto čase sa vyhýbajte médiám, bude tam snaha o vyvrátenie pravdy – ale zasa tí, ktorí už ste duchovne “dospelejší”, to budete vedieť rozoznať. Je dôležité, aby ste o tomto informovali svoje okolie. Nie násilne, nie vnucovaním tejto informácie, jednoducho dávajte na vedomie a neriešte, či tomu niekto uverí alebo nie.
  • nemáte sa čoho báť, iba sa robí “veľké upratovanie” a už sa robí oveľa rýchlejšie. Ako mi vždy vychádzalo v kartách – pracujte so sebou samým, to je dôležité. Ak konáte čestne, máte skôr dôvod na radosť a na oslavu. Stretávajte sa s ľuďmi rovnako naladenými ako vy. Je potrebná táto kolektívna energia. Pre väčšinu ľudí je to, čo sa deje, požehnaním. Uverte tomu s plnou vážnosťou. Myslite na to, že žijete v úžasnej dobe. Ste svedkami niečoho výnimočného! Buďte v prítomnosti, rok 2018 je z numerologického hľadiska 2, máme rok Psa – to sú tak nádherné príležitosti svoj život zhamonizovať, plniť si sny a túžby. Vesmír je k vám tak veľmi štedrý! Berte! A berte plným priehrštím!!!
  • začína zber úrody – čo ste zasiali, to zožnete. Už nebude priestor na: “veď nejako sa to vyrieši”. Situácie jednoducho budú vyžadovať rýchle riešenia.
  • toto obdobie budú dosť nedobre vnímať muži – tí zaspatí a so skostnanetým myslením. Prichádza pre nich obdobie totálnych zmätkov, netušia, čo sa v nich odohráva, netušia, čo s tým majú robiť. Nenachádzajú žiadne rozumné vysvetlenie pre to, čo sa s nimi deje. Radikálne sa mení všetko okolo nich a tiež aj v ich vnútri. Preto ženy – bude treba viac trpezlivosti. Nebudú to robiť zámerne.
  • dýchajte zhlboka, snažte sa nič veľmi neriešiť. Robte si drobné radosti a svoju energiu dávajte rozumne.

Aj tak mi nedalo, vybrala som pre vás jednu kartu pre tento týždeň. Lepšia vyjsť nemohla:

Karta Pomocníci vám vyjadruje toto posolstvo:

Nie ste sami, ste v bezpečí. Vaši anjeli a duchovní učitelia sú pri vás a starajú sa o vás. Nabádajú vás, aby ste s nimi hovorili častejšie a o všetkom a čoskoro spozorujete aj dôkazy ich existencie. Vedú vás k tomu, aby ste vy, duše drahé, pomáhali iným.

reklama:

S láskou na vás myslí Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Nečakaná reakcia verejnosti: Baťová dostala stovky kvetov za nakladačku od Matoviča Prečo by ženy mali piť pivo? Tu je 7 dôvodov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.