Potratila som, prisahám, tvrdí Lindsay Lohan

Lindsay Lohan prichádza na Z100 Jingle Ball v New Yorku
Lindsay Lohan prichádza na Z100 Jingle Ball v New Yorku SITA/AP

Problémová herečka musí platiť milióny kvôli jej pobytu za mrežami i v liečebni.

Americká herečka a speváčka Lindsay Lohan odprisahala, že potratila. Po prvý raz zverejnila túto informáciu v závere vlastnej televíznej šou v nedeľu 20. apríla, teraz to uviedla aj v oficiálnych súdnych dokumentoch.

Dvadsaťsedemročná interpretka sa totiž súdi s odevnou značkou legín 6126, na ktorých navrhovaní sa podieľala. Ich predaj však vôbec nebol taký, ako si zastrešujúca spoločnosť predstavovala, a to údajne pre speváčkin pobyt za mrežami i v liečebni. Zo vzniknutých problémov s predajom obvinili zástupcovia značky Lohan, pričom od nej požadovali aj niekoľkomiliónové finančné odškodnenie. Speváčka, ktorá spor prehrala, teraz tvrdí, že sa v prípade nemohla dostatočne brániť práve preto, že sa trápila pre potrat a pobyt v liečebni.

Lindsay Lohan sa stala známou účinkovaním vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Diváci a diváčky ju mohli vidieť tiež v snímkach V životnej veľkosti (2000), Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Herbie: Na plný plyn (2005), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007) alebo Machete (2010). Vydala aj dva štúdiové albumy – Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw).

Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami. Televízna šou Lindsay, ktorú vysielala americká televízia OWN od marca tohto roku, v ôsmich častiach približovala život herečky v čase, keď sa snažila vrátiť k herectvu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk