Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
muž
muž www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
20. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Povaha muža podľa mesiaca narodenia. Budete šokovaní

Astrológovia už dlho naznačujú, že mesiac narodenia človeka je nesmierne dôležitý, čo sa týka objavovania jeho postojov a pohľadov na svet. To znamená, že mesiac narodenia hrá obrovskú úlohu v utváraní osobnosti. Každý mesiac narodenia muža si môžete prečítať nižšie.

Január

Muži narodení v januári sú energickí a majú stále tú svoju detskú spontánnosť. Sú to verní, úprimní a milí ľudia. Sú to vodcovské typy, pretože dokážu udržať emočnú stabilitu a vyrovnanosť. Ak niečo začnú, vždy to dotiahnu do konca.

Február

Títo muži sú na jednu stranu extrémne silné osobnosti a na druhú stranu strašne zraniteľní. Sú to veľmi tvrdohlaví jedinci, ktorí si nechodia za nikým pre rady, väčšinu vecí si robia po svojom. Sú spoľahliví a vždy si nájdu spôsob, ako zarobiť zaujímavé peniaze.

Marec

Muži narodení v marci sú perfekcionisti. Ak to nie je presne podľa ich predstáv, tak o to nestoja. Sú to dobrodružní ľudia, ktorí sa neustále snažia dostávať o kus ďalej, potrebujú sa zdokonaľovať. Avšak ich slabinou je, že nedokážu uniesť kritiku. Myslia si totiž, že sa jedná o akúsi formu odmietnutia. Občas sa kvôli tomu urazia.

Apríl

reklama:

Ide o mužov, ktorí žijú stereotypný život. Každý deň je takmer rovnaký. Pre ženu, ktorá má rada stereotypný život, je tento muž ideálny. Má totiž svoj režim, ktorý takmer neporušuje. Je verný, jemný a pokojný. S týmto mužom sa nemusíte báť, že vás podvedie. Ide o toho najvernejšieho muža vôbec.

Máj

U týchto mužov je nutné podotknúť hneď zo začiatku, že sú to obratní rečníci. Ich najväčšia sila pochádza z ich úst. Ak je váš partner narodený v máji, majte sa na pozore. Títo muži radi flirtujú s ostatnými ženami a milujú ich pozornosť. Nemali by zájsť až tak ďaleko, ale mali by ste sa mať aj cez to na pozore.

Jún

Muži narodení v júni sú naozaj unikátni. Každý je sám sebou a nerobia žiadne divadlo. Tak ako ich spoznáte, takí tiež zostanú. Občas si hovoríte, že sú trochu zvláštni, ale to je na nich tak skvelé, že sa na nič nehrajú. Sú verní, vtipní a ich duša je čistá.

reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané

K téme

Psí liečitelia? V kežmarskej nemocnici rozbiehajú zaujímavý projekt Dievčatko (4) prehovorilo o svojom údajnom minulom živote: Jej matka zostala bez slov.

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.