Poznáme výsledky ankety Telkáč roka 2016

18121607_1292880497494592_8252570154324436062_o.jpg

Diváci aj tento rok rozhodovali o svojich obľúbených tvárach a programoch v ankete Telkáč roka 2016, ktorej ocenenia včera vyhlásili.   

V ankete Telkáč roka 2016 vyhrala televízia JOJ v siedmich kategóriách, pričom sa už šiesty raz po sebe stala „televíziou roka“. V internetovej ankete, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Zoznam.sk, čitatelia a diváci znova potvrdili, že najviac preferujú Noviny TV JOJ. Do radov spravodajstva pribudlo ďalšie ocenenie – najobľúbenejší redaktor je Jožo Kubáni. Najobľúbenejším hercom sa stal Ján Koleník a v kategórii herečka zase Lujza Garajová Schrameková. Diváci tiež rozhodli, že spomedzi moderátorov si prvenstvo zaslúži Vilo Rozboril a najobľúbenejší program je V siedmom nebi.

Telkáč roka 2016

Najobľúbenejší telkáč: Televízia JOJ

Najobľúbenejšia spravodajská relácia: Noviny TV JOJ

Najobľúbenejší redaktor: Jozef Kubáni

Najobľúbenejší  herec: Ján Koleník

Najobľúbenejšia herečka: Lujza Garajová Schrameková

Najobľúbenejší moderátor: Vilo Rozboril

Najobľúbenejší TV program: V siedmom nebi

Ďakujeme našim divákom za dlhoročnú priazeň, vážime si každý jeden hlas. O to viac sa tešíme z opätovného víťazstva našej televízie, keď v tento rok oslavujeme 15. narodeniny a od divákov sa nám vracia pozitívna spätná väzba za našu prácu. ” hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk