Pozrite si 13 majiteliek najkrajších nôh v Hollywoode

Lýtka lodičky
shutterstock.com

A verte, že to konečne nie sú vychrtliny z predvádzacích mól, ale ženy s peknými krivkami, na ktorých vidno, že si na svojej postave dajú záležať a cvičenie pre nich nie je cudzí pojem.

Odhaľte nohy

Keď konečne po dlhom čase bez slnka máme možnosť odhaliť nôžky, často sa ostýchame, či sú dostatočne pekné na to, aby sme si mohli dovoliť šortky, či krátke sukne a preto často siahame po nohaviciach dlhšieho strihu a paríme sa v dlhých sukniach. Konečne však prichádza trend pekne tvarovaných ženských nôh- žiadne špáratka a jediné čo potrebujeme, je pripomenúť si, že máme na nohách nejaké svalstvo.

Najkrajšie sú krivky

Trošku plnšie stehná, pekne vyformované lýtka a nesmú chýbať podpätky, ktoré nohy zvýraznia. Medzi majiteľky takýchto nôh patria napríklad Rihanna, Beyoncé, Gwyneth Paltrow, alebo aj Cameron Diaz.

Chcete krásne nohy?

Tak skúste niektoré z týchto cvikov a už po troch týždňoch môžte vidieť prvé výsledky.

Muži prezradili: Toto sú najsexi ženské vlastnosti!

Drepy: Roznožte nohy na šírku panvy, a čupnite si až k zemi. Dbajte na to, aby kolená nepresiahli špičky- váha je na pätách a zadok ťaháte čo najviac k zemi. Zopakujte tento cvik 4 krát po 20 opakovaní.

Výpady: Vykročte s jednou nohou dopredu a pokrčte kolená tak, že zadné prikrčené koleno bude pár centimetrov nad zemou. Zodvihnite sa a vykročte druhou nohou. Takto kráčajte vpred, kým nespravíte 20 výpadov. Tak ako pri drepoch, dávajte pozor, aby koleno nepredbiehalo špičky. Zopakujte 4 krát.

Výskoky: Pamätáte sa na telesnú výchovu na základnej škole a cvik žabu? Skáčete presne ako žaba, ibaže v tomto prípade budete vyskakovať do výšky a nie vpred. Skúste 4 krát po 20 výskokov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk