Pozrite si prvé kroky do školy princeznej Charlotte, je rozkošná!

Britain Royals
Helen Haslem, riaditeľka nižšej školy, zdraví britskú princeznú Charlotte, keď prišla prvýkrát do školy do Thomas's Battersea v Londýne so svojim bratom princom Georgeom a ich rodičmi princom Williamom a Kate, vojvodkou z Cambridge, štvrtok 5. septembra 2019. SITA/AP

Do Thomas’s School ju odviedli rodičia spolu so starším bratom, šesťročným princom Georgeom, ktorý navštevuje to isté zariadenie.

Britská princezná Charlotte vo štvrtok začala chodiť do školy. Do Thomas’s School v londýnskom obvode Battersea ju odprevadili rodičia a jej starší brat, šesťročný princ George, ktorý navštevuje to isté zariadenie.

Britain Royals
SITA/AP

Princ William uviedol, že jeho dcéra je „naozaj nadšená“ z toho, že začala chodiť do školy. Svoju rodinu priviezol sám vojvoda z Cambridgea.

Britain Royals
Britská princezná Charlotte, SITA/AP

BBC už zverejnila aj fotografie, na ktorých sa štvorročná princezná v školskej uniforme stretla pri bočnom vchode s riaditeľkou Helen Haslem. Tá v septembri 2017 vítala aj malého Georgea. Školu navštevuje približne 560 detí vo veku od štyroch do 13 rokov.

Britain Princess Charlotte
Princezná Charlotte a jej brat princ George

Charlotte Elizabeth Diana je druhým potomkom princa Williama a jeho manželky Catherine, ktorí majú aj ďalšieho syna, princa Louisa. Princezná je štvrtou v poradovníku čakateľov na britský trón. Pred ňou sú jej starý otec princ Charles, otec William a brat George.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk