Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
spánok www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
13. apríla 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Prebúdzate sa medzi 1:30 až 4:30? Vaše telo vám chce povedať, že ste možno v nebezpečenstve

Určite každý z nás má rád spánok. Kto by tiež nemal ,keďže spánok má pre naše telo blahodárne účinky. Avšak čo o spánku málokto vie je to, že sa spája s rôznymi náboženskými kultúrami. Je to z toho dôvodu, že ľudia v spánku okrem regenerácie cítia rôzne vibrácie, niekomu môže naskočiť aj husia koža. V Biblii je jasne dané, že snívanie  je akási komunikácia s Bohom.

Naše telo má určité energetické body, ktoré zaisťujú prúdenie energie. Každá časť nášho tela má svoj bod. V závislosti na čase kedy sa prebudíme môžeme tak zistiť čo nám naše telo hovorí. Poďme si ukázať rôzne druhy toho, kedy sa prebudíme a čo to vlastne znamená a čo nám telo naznačuje, že sa deje . Všetky časy a vysvetlenie!

22: 00-23: 30

Dnešná doba je plná stresu a tá nám bráni k tomu aby sme v pokoji zaspali. Preto sa jedná o to prepojenie so stresom a úzkosťou, ktoré nám zabraňujú v spánku.

00: 00-01: 30

V tomto čase má najväčšiu aktivitu váš žlčník. S ním sú naviazané problémy ako sú emocionálne situácie života. Takže ak sa prebúdzate v túto hodinu je možné že máte určité starosti v tejto sfére.

2:00 – 3:30

reklama:

Tu prichádza na rad pečeň. Ak ste sa prebudili alebo často prebúdzate v tento čas, môže to o vás povedať to, že sa zle vyrovnávate so závisťou alebo hnevom na niekoho z vášho okolia. Avšak  samy sebe to nepriznáte.

3:30 – 4:30

V tento čas máte najviac aktívne podvedomie. Ak sa prebudíte v tejto sfére, je veľmi pravdepodobné že s vami chce nadviazať kontakt vyššia moc. Tohto problému sa dá však využiť aj vo svoj prospech. Ľudia, ktorí toto majú pod kontrolou sú dnes veľmi šťastní a vyrovnaní, ale stojí vás to určitý čas na to aby ste mohli túto sféru ovládať.

reklama:

Odporúčané

K téme

Posvieťte si na to, čo sa vám sníva. Môže to znamenať veľa Čo nám spôsobuje radosť?

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.