Prečo muži podvádzajú najviac tehotné partnerky?

Tehotenstvo, vzťahy, problém, dvaja, láska, pár

Nevera sa deje v hociktorom životnom období. Podvádzajú rovnako ženy ako muži. No predsa len istá etapa v partnerskom vzťahu je zvlášť kritická.

Žili šťastne, až kým…, kým nemali spolu dieťa a on ju podviedol. Zdá sa vám to povedomé? Prežili ste si to na vlastnej koži? Alebo tým prešla žena z blízkeho okolia? Prečo niektorí muži podvádzajú najviac počas tehotenstva svojej partnerky alebo počas materskej dovolenky?

1. Už nie sú na prvom mieste vo vašom živote

Nájdu sa i takí muži, ktorí si práve neverou kompenzujú to, že ste ich odsunuli na druhú koľaj. Svetom každej matky sa stáva dieťa, okolo ktorého sa točí všetka pozornosť. Stratený záujem tak hľadajú v inom náručí.

2. Dieťaťom si vás poistili

Niektorí muži sú si vedomí, že dieťaťom si vás k sebe pripútali. V tomto období sa stávate zraniteľnou a závislou na partnerovi. Vedia, že nemáte na výber. Keďže muži majú radi výzvy, strácate tým u nich tú povestnú iskru, ktorú začnú hľadať inde.

3. V tomto období trpí váš sexuálny život

Počas tehotenstva, no i počas prvých rokov dieťaťa, existujú v ženinom svete rôzne obmedzenia, ktoré môžu zasiahnuť do vášho intímneho života. Počas tehotenstva a krátko po pôrode navyše hrozia rôzne zdravotné komplikácie. Keď sa dieťa narodí, ste mnohokrát unavená a máte nedostatok času. Na sex často ani nepomyslíte. Pre niektorých mužov to predstavuje problém, ktorý vyriešia práve neverou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk