Prečo vás priťahujú rovnakí muži? Môžu za to tieto 2 prekvapivé veci

Láska, dvaja, zamilovaní, pár
beautiful couple close-angle pose for the camera www.thinkstock.com

Čo vplýva na výber našich partnerov? Prečo ste si vzala práve svojho muža? Áno, zamilovali ste sa… Ale prečo ste sa zamilovali práve do tohto chlapa? Čím to bolo, že pri stretnutí s ním sa vám rozbúšilo srdce? Určite za tým nie sú len jeho nádherné zuby a neodolateľný úsmev. Čo vás presvedčilo, že zo všetkých tých miliárd mužov, korí žijú na tejto planéte, chcete svoj život stráviť práve s ním?

Sú za tým naši drahí či nedrahí oteckovia

Odpoveď nie je až tak tajomná, ako si myslíte. Tajomstvo, ktoré už možno poznáte, spočíva v nasledovnom. Otcovia totiž zanechávajú na svojich dievčatkách nezmazateľnú stopu. Nech už je vaša reakcia vedená láskou či nenávisťou, pravdepodobne reagujete na vplyv svojho otca. A platí to aj v prípade, ak ste vyrastali bez neho.

Môže za to i rodina

Všetci sme viac menej produktmi svojho prostredia. Buď sme mali šťastie a naši rodičia tvorili harmonický pár alebo sme ohrození ich negatívnym vplyvom. Manželstvo tento jav iba zdôrazní. Celkom doslovne platíte za hriechy svojej svokry alebo naopak užívate jej odmeny. A zase váš manžel platí za hriechy vášho otca a podobne.

Potom je tu ešte vplyv vašich bratov a sestier ( alebo vplyv skutočnosti, že ste jedináčik ). Svoju úlohu zohráva taktiež poradie súrodencov.

Rozhodnutie je vždy vo vašich rukách

Ak ste aj vyrastali v rozvrátenej rodine, kde dominovali napäté vzťahy, neznamená to, že aj vás postihne podobne nešťastný osud. Ten máte vždy vo svojich rukách, len vaša cesta ku šťastiu bude o čosi kľukatejšia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk