Predĺžte si leto! Máme pre vás 7 beauty trikov!

Beauty, líčenie, žena, leto, dovolenka, kráska, mejkap, klobúk
Thinkstock

Koniec leta sa už odzrkadlil aj na počasí, ale to vás nemusí vôbec rozhádzať. Prezradíme vám, ako si udržať letnú náladu i vzhľad ešte dlho!

1 Takto predĺžite opálenie

Predĺžiť snedý vzhľad vašej tváre sa dá prostredníctvom contouringu. To znamená, že kontúry vašej tváre vymodelujete prostredníctvom svetlých a tmavších odtieňov tak, aby vyzerala dlhšie opálená. Stačí na miesta, kam vám prirodzene svieti slnko, naniesť tmavší púder či mejkap. Neviete, o ktoré časti tváre ide? Rozsvieťte si nad hlavou lampu a sledujte, kam dopadá svetlo.

2. Trendové nechty

Nestihli ste toto leto vyskúšať všetky trendy v manikúre? Nevadí. Ešte tento jeden trend zvládnete. A tým je ombré lakovanie. Ako na to? Najskôr nechty nalakujte svetlým lakom, potom na končeky nechtov naneste tmavší lak a prechod medzi lakmi rozotriete štetcom namočeným do odlakovača.

Trendy tohto leta v lakovaní nechtov

3. Neodolateľné ústa

Na nosenie tlmených odtieňov bordovej a slivkovej máte ešte čas. Zatiaľ rozžiarte svoje pery v letných farbách, a to v korálovej, oranžovej, či sladko ružovej. Ak chcete, aby vám rúž vydržal po celý deň, prepudrujte pery cez kapesník.

4. Vyčesané vlasy

Jediný spôsob, ako sa dalo v parných dňoch zachovať chladnú hlavu, bolo nosenie vyčesaných vlasov. Predĺžte si leto a češte sa tak i naďalej. Ležérny uzol je stále in a vyzeráte v ňom mladšie.

5. Letná pleť

Nikto nemusí vedieť, že ste z dovolenky už nejaký ten čas doma. Pretože existujú bronzery, vďaka ktorým zvládnete vytvárať ilúziu opálenia tak dlho, ako budete chcieť. Nanášajte bronzer od stredu tváre ku stranám, tak budú prechody menej výrazné.

Ako na naturálny mejkap?

6. Zvodné oči

Zabudnite na tmavé dymové líčenie očí, ktoré na opálenej pleti vyzerá, ako keby ste mali kruhy pod očami. Radšej zvoľte teplé varianty hnedých tieňov. Ľahšie sa rozotierajú a naviac zosilnia opálený efekt.

7. Odpočinutá a plná energia

To bolo zmyslom dovolenky a presne tak by tiež mala vyzerať i vaša pleť. Pomôže vám v tom rozjasňujúci BB krém, ktorý vyčarí žiarivú a odpočinutú pokožku na vašej tvári.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk