PREMENA: Megi objavila nový úchvatný štýl

PREMENA Megi Fajtová
PREMENA Megi Fajtová Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Aktívna žena vyznávajúca zdravý spôsob života. Tak taká je úspešná fitness trénerka Megi Fajtová. Jej rozsiahla Premena na Dámskej jazde opäť dokázala, že nejde len o zmenu vizáže, ale o niečo viac!

Priamo v centre Mlynskej doliny sa nachádza pohodlné a ľahko dostupné nákupné centrum Galéria Cubicon a práve tu sa odohrávalo dejisko našej ďalšej Premeny vizáže. Pod jednou strechou sa nachádza mix 44 obchodov ponúkajúcich jedinečné značky, ktoré inde nenájdete.

Ako napríklad vzácny nábytok FLAMANT, štýlové topánky COSMOPARIS, elegantné kabelky LE TANNEUR, úchvatná parížska móda MORGAN i nádherné šperky značiek ako napríklad ColoMBiana, ktoré objavíte v predajni PIERS DESING. A práve na tomto mieste sa môžete zveriť do rúk skvelých hairstylistov a vizážistov salónu XOXO, ktorí vyčaria s vami zázraky.

Úchvatná transformácia v XOXO Body & Mind

Účastníčka najnovšej premeny zosobňuje prototyp atraktívnej modernej ženy, ktorá vie, čo chce. Je zástankyňou aktívneho zdravého životného štýlu. Skvelú postavu pani Megi môžeme mnohé závidieť. Nečudo, jej práca fitness trénerky stelesňuje aj jej hobby a tomuto štýlu je oddaná telom i dušou.

PREMENA - Kozmetika Xoxo Body & Mind
PREMENA - Kozmetika Xoxo Body & Mind Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Keďže pani Megi veľa športuje a pohybuje sa vonku, profesionáli zo salónu XOXO zvolili najskôr ošetrenie pleti Recover Touch. Ide o antioxidačné a vitamínové ošetrenie, ktoré vašu pleť nádherne rozžiari. Aby procedúra bola dokonalá, najskôr treba uvolniť myseľ prostredníctvom Tranquillity uvítacieho rituálu, pri ktorom sa kozmetička snaží klientku dostať do pohody a relaxu. Nasleduje odlíčenie pleti prípravkami z kozmetiky Comfort Zone Everyday make-up remover, Everyday milk a Everyday tonic.

Podstatou transformácie pleti je vitamínové sérum Recover Touch vitamin integrator. Potom nasleduje samotná masáž s masážnym krémom Recover Touch Massage cream, vďaka ktorej sa účinky ošetrenia niekoľkonásobne zvýšia.

Po masáži sa na pleť pani Megi naniesla maska Recover Touch moisture mask. Počas jej pôsobenia si prišla na svoje i jemná pokožka okolo očí. Postarali sa o to čajové obklady z bieleho čaju, ktorý má revitalizačné účinky. Nezabudlo sa ani na ruky, ktoré sa podrobili blahodarnej masáži.

Na záver sa na pleť nanieslo hydratačné sérum Comfort Zone Hydramemory sérum, Skin Resonance Cream s ochraným faktorom SPF15 a na oči Eye Supreme extra cream.

Viac informácií o salóne XOXO Body & Mind.

Krotenie neposlušných vlasov vlasovou kozmetikou FUENTE

Pani Megi má nádherné vlasy, o ktoré sa dôkladne stará. Preto hairstylisti zo salónu XOXO jej korunu krásy nefarbili, ani nestrihali. Neposlušné vlny, ktoré si robili, čo chceli, však bolo potrebné skrotiť. Dokázala to jedine špičková vlasová kozmetika FUENTE, ktorá nadchla pani Megi natoľko, že sa ju rozhodla zakúpiť priamo na mieste činu premeny.

PREMENA - Úprava účesu Xoxo Body & Mind
PREMENA - Úprava účesu Xoxo Body & Mind Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Predtým sa však profesionáli zo salónu XOXO rozhodli aplikovať na vlasy masku Anti-aging z dôvodu chýbajúcej hydratácie a proteínov vlasov. Po jej opláchnutí sa naniesol prípravok Nature wellness Silk&Shine, ktorý ochráni kadere pred teplom spôsobeným fénovaním. Aby koruna krásy pani Megi získala nádherný lesk a jemnosť, použili hairstylisti olejček Anti-aging.

Excelentné líčenie kozmetikou MAC

Po úprave vlasov nasledovalo skrášľovanie tváre. Pleť sa najskôr zjednotila korektorom a mejkapom Natural radiance base lumiére, Studio fix fluid spf 15. Na líniu lícnej kosti sa použili odtiene whole lotta love a harmony. Líčenie sa zafixovalo púdrom v tóne natural light a médium.

PREMENA - Líčenie Xoxo Body & Mind
Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Hlboký pohľad očí sa docielil Mac mascarou a nasledujúcimi tieňmi:

Vnútorný kútik – biela+crystal avalanche

Stred – omega+nylon+goldmine

Vonkajší kútik – mystery+antiqued+typographic

Prechodová farba – free to be

Pod obočie – crystal avalanche

Linka – superslick liquid eye liner

Kontúra krásne tvarovaných pier sa zvýraznila ceruzkou Hip´n´happy a rúžom viva glam v-lustre myth-satin.

Šaty značky MORGAN robia človeka

Premena pani Megi na oslnivú eleganciu by sa nezaobišla bez módnej premeny, o ktorú sa postarala legendárna parížska značka MORGAN.

Premena - oblečenie MORGAN
Premena - oblečenie MORGAN Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Táto značka má všetko, čo potrebujú úchvatné ženy, ktoré milujú módu, a ktoré vždy pozorne sledujú horúce módne trendy. Tak, ako účastníčka našej Premeny, v kolekciách i vy objavíte ženskosť, originalitu a slobodu.

Viac informácií o módnej značke Morgan.

Výnimočnosť detailov tvorí výnimočnosť celku

Dôležitými doplnkami sú samozrejme štýlové topánky COSMOPARIS s nádychom trendu, ktoré zvedú každú modernú ženu. V kolekcii tejto originálnej parížskej značky ľahko prechádzate medzi elegantným, rockovým, nadčasovo pôvabným až extravagantným štýlom.

Premena - oblečenie MORGAN
Premena - oblečenie MORGAN Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Viac informácií o značke Cosmoparis.

Nemožno zabudnúť na prírodnú eleganciu kabeliek Le Tanneur. Našla sa v nej i pani Megi, ktorú nadchlo najmä kvalitné spracovanie, tvorivá hojnosť, autentické a moderné prevedenie kabeliek tejto značky.

Viac informácií o kabelkách Le Tanneur.

Šperky ColoMBiana dotvoria váš imidž

Tak to bolo aj v prípade účastníčky našej premeny. V predajni Piers Desing v galérii Cubicon sme objavili nádherné šperky rôznych svetových značiek. No špičkou ľadovca boli unikátne skvosty – šperky značky ColoMBiana, ktoré sú dôkazom toho, že ,,nie je všetko zlato, čo sa blyští“.

PREMENA - Šperky PIERS
PREMENA - Šperky PIERS Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Tieto originálne doplnky sú ručne vyrobené z ekologického materiálu, rastlinnej slonoviny. Plody palmy la Tagua, ktoré rastú v tropickom pralese Kolumbie zbierajú domorodé rodiny, potom ich sušia na slnku 6-8 týždňov, kedy sa stávajú extrémne tvrdé a farbou aj zložením sa podobajú na slonovinu. Využívaním tagua orechov na výrobu týchto nádherných šperkov sa zabraňuje vyrubovaniu pralesov a zároveň sa poskytuje zdroj obživy konkrétnym kolumbijským rodinám. A najmä sa kladieme dôraz na to, aby celý proces výroby od zberu, spracovania, až po predaj bol v súlade s Fair Trade a ochranou životného prostredia.

Viac informácií o predajni šperkov Piers Design.

Vytvorte úžasnú premenu aj vo vašom domove

No osobnosť netvoria len vonkajšie a vnútorné vlastnosti, ale i čaro domova. To všetko zosobňuje vaše JA. Preto sme do premeny zahrnuli i nábytok nadčasového dizajnu belgickej spoločnosti FLAMANT, ktorý dýcha pravosťou a duchom.

PREMENA - Nábytok FLAMANT
PREMENA - Nábytok FLAMANT Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Tento dizajn miluje i belgická kráľovská rodina. Značke Flamant bol znovu udelený Royal Warrant Jeho kráľovskou výsosťou kráľom Filipom z Belgicka. Tento nábytok má v sebe totiž vzácnu a neuchopiteľnú esenciu toho, čo robí domov skutočným domovom.

Viac informácií o predajni nábytku Flamant.

Dôležitý doplnok pre aktívnu modernú ženu – auto

Pre pani Megi sme mali pripravený v rámci premeny imidžu jeden veľký a to dôležitý doplnok dotvárajúci celkový obraz ženy. Spoločnosť Ford nám pre účastníčku PREMENY zapožičala Ford Fiesta 1,0 EcoBoost – auto ako stvorené pre ženy. Vzhľadom k tomu, že naša účastníčka nie je v automobilovom priemysle laik, zvedavo sme očakávali jej reakciu. „Veľmi pekné, luxusné a krásne modré….“ s úsmevom komentovala pani Megi.

PREMENA - FORD Summit Motors Slovakia
PREMENA - FORD Summit Motors Slovakia Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Keďže prvý dojem z testovania dizajnu dopadol na výbornú, očakávanie vzbudzovalo zhodnotenie interiéru: „Vidno, že interiér je dômyselne prepracovaný. Zároveň však dýcha dokonalou eleganciou, čo my ženy veľmi oceníme.“ Naša účastníčka Premeny bola milo prekvapená, keď dostala ako prezent poukážku na zapožičanie si tohto vozidla Ford Fiesta na celý víkend. Čo očakáva od osobného automobilu účastníčka našej najnovšej Premeny? „Vraví sa, že skvelá žena je táka, ktorá je do koča i do voza…“ z úsmevom začala komplexné hodnotenie Ford Fiesty.

Viac informácií nájdete na www.ford.sk

Každá z nás by mala byť flexibilná a dokázať sa prispôsobiť spoločenskej, pracovnej i športovej situácií. Ak by bolo toto auto Ford Fiesta žena, povedala by som, že je do koča i do voza. Stotožňuje sa s celou mojou osobnosťou!“ Aké však bude testovanie jeho jazdných vlastnosti po víkende? Bude zodpovedať jeho zovňajšku? Počkáme si na hodnotenie auta ankety Women’s World Car of the Year 2013 jednej z nás – pani Megi Fajtovej. Čítajte v nasledujúcich článkoch na našom portáli Dámska jazda.

Oáza vianočných nákupov v OC CUBICON

Najnovšia Premena s Dámskou jazdou opäť dokázala, že nejde len o zmenu vizáže, ale o niečo viac! Navyše účastníčka premeny objavila skvelú oázu (nielen) vianočných nákupov. Obchodné centrum CUBICON v srdci Mlynskej doliny totiž okrem možností na relax skrýva pod jednou strechou veľa originálnych darčekov, ktorými potešíte nielen svojich blízkych, ale najmä seba.

Viac informácií o Galérii Cubicon.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk