Princ Harry a Meghan si už vybrali krstných rodičov. Kto to bude?

Britain Royal Christening
FILE - In this Wednesday, May 8, 2019 file photo, Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex, during a photocall with their newborn son, in St George's Hall at Windsor Castle, Windsor, England. Buckingham Palace says that the Duke and Duchess of Sussex will not reveal the names of the godparents of their son Archie when he is christened on Saturday, July 6, 2019. (Dominic Lipinski/Pool via AP, File)

Slávnosť sa bude konať v sobotu na zámku Windsor.

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan neprezradia mená krstných rodičov ich syna Archieho. Buckinghamský palác potvrdil, že súkromná slávnosť sa bude konať v sobotu na zámku Windsor a krstní rodičia si neželajú, aby zverejnili ich mená. Kritici tvrdia, že takého udalosti by mali byť verejné, no manželia opakovane signalizujú, že majú právo na súkromie.

Britain Royals
Fotografia šesťtýždňového Archieho, ktorú princ Harry a vojvodkyňa Meghan zverejnili na svojom Instagrame pri príležitosti Dňa otcov.

Najnovšie rozhodnutie opäť pobúrilo britské médiá po tom, ako nedávno informovali, že renovácia sídla manželského páru vyšla britských daňových poplatníkov na 2,4 milióna libier.

Rezidencia zvaná Frogmore Cottage v blízkosti zámku Windsor prešla nákladnými úpravami, ktoré spravili z piatich objektov jednotný domov pre novopečených rodičov a ich syna Archieho. Vnútorné zariadenie, doplnky aj nábytok viktoriánskeho sídla si pár hradil sám.

Britain Royals
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan, SITA/AP

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zosobášili 19. mája 2018 v Kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor. Tento rok 6. mája privítali na svete syna Archieho Harrisona.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk